Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha én evolucionista volnék,...

Ha én evolucionista volnék, akkor miből fejlődtem volna ki vagy honnan jöttem volna (anyámon kívül)? Miben hisznek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 18. 14:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem jártál iskolába? Az őslevesből.

Ne kérdezd az honnan lett, mert akkor én visszakérdezek, hogy és Isten honnan lett..

2013. ápr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Az ember egy, a majommal közös ősből fejlődött ki.

Valami fura okból ezt néhányan nem hajlandóak elfogadni.

Soha nem értettem, miért jó az az embereknek, ha valamiféle természetfeletti szuperlényként tekintenek magukra, aminek semmi köze az állatvilághoz...

2013. ápr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Tudod, a tudományban az a jó, hogy igaz, függetlenül attól, hiszel-e benne, vagy sem ;)

Szóval te is ugyanonnan származol, az emlősök törzsfájáról, ahogy minden más ember is.

2013. ápr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

"Ha én evolucionista volnék, akkor miből fejlődtem volna ki vagy honnan jöttem volna (anyámon kívül)?"

Apádból. Te édesanyádtól és édesapádtól származol, ez ennyire egyszerű.

"Miben hisznek?" Ezek a dolgok nem hit kérdései... Maximum akkor, ha annak idején a postás nem csak a leveleket vitte édesanyádnak... :)

2013. ápr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Milyen érdekes, a sok evolúció hívő miért itt vannak a vallás témában, ha az evolúció nem is egy vallás? :)
2013. ápr. 18. 16:08
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Végigfutottam a főoldalon a friss kérdéseket, és ez is épp közte volt.

De még mindig nem vagyok hívő.

2013. ápr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Pusztán azért vagyunk itt,hogy az ehhez hasonló kérdéseken röhögjünk.
2013. ápr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintem ez a válasz nem hasznos.
2013. ápr. 18. 19:34
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
De aztán rájövünk,hogy az illető komolyan gondolja és olyan érzés fog el mintha belerúgnék a mozgássérültbe.
2013. ápr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Makoscsiga ***** válasza:
92%

"Ha én evolucionista volnék, akkor miből fejlődtem volna ki vagy honnan jöttem volna (anyámon kívül)? "

Ez nem függ attől, hogy "evolucionista" vagy-e vagy sem. Hittől független az ember származása. De erre már választ kaptál különben.


"Miben hisznek?"

Hihetnek bármiben. Aki szerint létezik evolúció az hihet Jézusban is akár. Én sok olyan keresztényt ismerek, akik számára nem kérdés, hogy evolúció van, és a törzsfejlődés a valós magyarázat a fajok eredetére.


"Milyen érdekes, a sok evolúció hívő miért itt vannak a vallás témában, ha az evolúció nem is egy vallás? :)"

Mert "evolucionistáknak" van címezve a kérdés, és kulcsszavak között ott az evolúció. Ennyire buta vagy, hogy ez meglep? :-D

2013. ápr. 19. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!