Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek mennyit fejlődtem?...

Szerintetek mennyit fejlődtem? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy blogom, ahol kritikákat írok a könyvekről. Még kezdő vagyok, alig néhány hónapja indult csak a blogom, és régebben kiírtam egy kérdést, ahol kaptam egy olyan választ, ami először mélyen megbántott, de ma már egy építő jellegű kritikának veszem. Szóval szeretném, megtudni, hogy úgy általánosságban milyen vagyok. [link]

egyáltalán nem önreklámozásból teszem ide ki, csak kíváncsi vagyok a véleményekre. Előre is köszönöm szépen



2013. márc. 15. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Végigfutottam a blogodon, nagy bajok nincsenek vele szerintem. A könyvekben ugyan eltérő az ízlésünk, de ez nem lehet egy negatív vélemény alapja. Én mindig próbálok törekedni az objektivitásra egy vélemény megfogalmazásakor, egyedül akkor szalad el velem a ló, ha úgy érzem, megpróbálják rám erőltetni a saját igazukat. Nálad ezt nem éreztem, egyszerűen leírtad, hogy neked mi tetszik és miért. Ez maradjon mindig így! A fogalmazásod csak fejlődni fog, ahogy egyre több bejegyzést írsz, viszont a helyesírásod hagy némi kívánnivalót maga után, ezen próbálj javítani. Néha az is elég, ha csak átolvasod az írásodat, mielőtt feltöltöd, mert legtöbbször csak annyi a hiba, hogy kétszer írsz szavakat egy mondatban. Sok sikert és jó szórakozást a további íráshoz, olvasáshoz!:)
2013. márc. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm szépen a véleményt...
2013. márc. 17. 12:21
 3/5 anonim válasza:
Szerinte ez nagyon jó.Ugyes vagy és kreatív , van egy ismerősöm akinek elújságoltuk,hogy a barátnőm saját sztorikat ír és azt mondta (mert magyar tanárnak készül,egyetemista),hogy ha folytatja sokat fog javulni.Szóval a lényegre térve szerintem fejlődtél.Így tovább és írónő is lehetsz
2013. márc. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én kíváncsi lennék az előzőre is, hogy legalább a válaszokat lássam...

De ez a blog nekem nagyon tetszik! Ügyes vagy. Sok könyvet elolvastál :)

2013. márc. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem rossz. Vannak helyesírási hibáid, többnyire vesszőhibák, nem súlyosak, de azért figyelj oda rájuk.

A grafika jó, fiatalos, kamaszos, de nem giccses. Illik a honlapod témájához.

Ami nem tetszett, az az, hogy helyenként egy-egy gondolatot kisebb betűvel szedsz. Illetve ez eddig rendben is lenne, de annyira kicsi betűvel szeded őket, hogy alig lehet elolvasni.

Jól fogalmazol, választékos a szókincsed, viszont a stílusod egy kissé körülményes. Elkezdesz egy gondolatot, de mondat közben eszedbe jut valami más, elkanyarodsz, és emiatt egy kicsit nehéz néha követni a mondandódat. Túlságosan csapongasz néha.

Említettem már a zárójelben kisebb betűvel szedett gondolatokat. Ha olvasható méretűre állítanád, az javítana a helyzeten, de láttál te már olyat, hogy egy könyvben valami kisebb betűvel volt? Ugye, nem? Oké, hogy ez nem könyv, hanem blog, de akkor is adjuk meg a módját annak, hogy hogyan írunk. Ezekkel a kis betűvel beszúrt gondolatokkal én nem vagyok kibékülve. Tedd egyszerűen zárójelbe, elég az.

2013. márc. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!