Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi visz rá egy magyar nőt...

Mi visz rá egy magyar nőt arra hogy felvegye az iszlám vallást?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem mért jó az ha itteni nők fejkendősen közlekednek. Bár igaz a csadoros változattal még nem találkoztam csak a híradóba.

Személy szerint engem ledöbbent, pedig én pasi vagyok.

Valaki elmagyarázná ezt.


24 F


2013. ápr. 10. 20:26
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
#20: elnézést, én úgy tudtam, kötelező. valahol biztosan az, mert hallottam, meg mondták is, de akkor valószínű csak nagyon kevés helyen tartják ezt kötelezőnek. (#19 voltam)
2013. ápr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 Hényel viktória válasza:
A férje..
2013. máj. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
18%

_"mi vesz ra egy magyar not hogy felvegye...."-

a feltunesi viszketegseg!!!

2013. jún. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Szerintem rendkívül stílusosak a muszlim nők.Emelett a tisztaság,erkölcsösség jut roluk eszembe,és nem beszelve arrol h.csupa titok még akkoris ha csak a haját fedi el:) Én is hordanám.Amugy Dubai,ott kötelező h.muszlim légy ha ott kötsz házasságot muszlim férfival.
2013. jún. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

-es csak egy moslimannal erdemes hazassagot kotni szerinted ugye??!

mellesleg a coran SEHOL nem ir olyat hogy niquab-ot vagy csadort kelljen hordania a noknek!!upsz!!

2013. jún. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
"Proféta!Mondd a feleségeidnek,lányaidnak és hívők feleségeinek,hogy borítsák az orcájukra köntösük egy részét így érhető el leginkább az,hogy ne zaklattassanak.." A muszlimák Allah és férjeik előtt tisztelegnek ezzel. Az igaz hithű muszlima nem mutatja szépségét,mosolyát idegen férfiaknak..ezt csak a férje láthatja csak őt jutalmazhatja meg bájaival.Amugy nem moslamm hanem muszlim és tudom,hogy kérdés lesz ,igen arab párom van és ha tehetné még csillagot is hozna nekem az égről. Hamdullah egymásra találtunk:)
2013. jún. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
A Korán azt írja kendőzzék el ruhakivágásaikat a nők. Sőt a hadzs-on állítólag a nőknek tilos eltakarni az arcukat. A niqáb és burqa sehol nincs említve a koránban, még az ezt alá támasztó hadisz sem beszél az arc eltakarásáról. Sőt oly annyira nincs benne a haj és arc eltakarása a Koránban hogy a koranita és az alavita irányzat követői nem is hordanak kendőt. Meg azok a szunnita nők, akik túlzásnak érzik ezt a hadiszt.
2013. jún. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Az mindent tud, aki "állítólag"-okkal dobálózik, ugye?
2013. jún. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Magyar muszlima vagyok. Nem születtem muszlimának, hanem megtértem. Hogy miért? Allah miatt.

A hijab-ot pedig azért hordom, mert ez a helyes. És szeretem hordani!

2013. aug. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
ügyes vagy,29-es
2013. aug. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!