Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek isten/jézus létezik?

Szerintetek isten/jézus létezik?

Figyelt kérdés
megkereszteltek de nem hiszek istenben sem jézusban sem az egész bibliában akkor ateista vagyok?
2013. márc. 16. 15:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az UFO témakör nyertesétől kérdezném, hogy ki kit dug*tt meg, hogy létrejöjjenek az UFO-k???
2013. márc. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
4 es a kereszténység szerint aki nincs megkeresztelkedve az a pokolra jut igy ezért fontos a csecsemőket neg keresztelni ijen ahit . Amugy szerintem se létezik isten istenek az őszes vallás kitalált .
2013. márc. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

tizenketteske rosszul tudja. De nem vitatkozom, szokás tényként beállítani és véresen ragaszkodni hozzá egy téves információt.

Csók.

2013. márc. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

11-re


-ott a pont :)

Én is hiszem, hogy Isten létezik és azt is, hogy Jézus Isten fia. Aki meg csökönyösen igyekszik nem elfogadni az Igazságot az így járt. Nélkületek csak gazdagabb lesz az öröklét.

Azért hiszünk Jézusban mert az "UFO-itok" nem hirdetnek örök életet és bűnbocsánatot, teljes lelki megnyugvást a napi gondok ellenére, földi mennyországot már most ebben az életben is.


Nyissátok már ki a szemeteket, hogyha bármi mást választotok Jézus helyett. Akkor nincs bennetek harc, mert a sátán elérte a célját, hogy mindegy miben hisztek vagy nem hisztek, csak Jézusban ne higgyetek. Mert neki az a célja, hogy minél nagyobb fájdalmat okozzon Istennek, mert tudja jól, hogy veszíteni fog az utolsó időkben és azzal okozza a legnagyobb fájdalmat Istennek, ha minél több embert csalogat magával a pokolba örökre.


Aki nem hiszi járjon utána a Bibliában. Vagy biztos azt is az "UFO-k" adták.(sügérek)


Nem baj de akkor is lássátok be, hogy nincs más esélyéjetek az örök életre. Csak is veszíthettek. Mi viszont így is úgy is nyerünk ha Jézust válasszuk, mert ha még nem is létezik és nem is lesz a halál után csak a semmi, akkor is legalább nem depressziótól küszködve életkedvtelenül éltük le nyomorúságos életünket, hanem mérhetetlen örömmel és reménnyel, hogy lesz ennek még fojtatása is és találkozhatunk azzal, aki ilyen hatalmas.

2013. márc. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 világvége1 ***** válasza:
Isten és Jézus is létezik, csak Jézus a pokolban van.
2020. jún. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Jézus és Isten léteznek, ők a legjobban uralkodók, náluk jobban senki nem uralkodik!!!!!!!!
2022. jún. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 MagorHusi válasza:

1. Az 1-esnek igaza van. Ha nem vagy megkeresztelt de hiszel benne akkor keresztény vagy. Fordítva is.

2. Én ateista vagyok. Hogyan létezne Isten? Akkor ha bármiben hinnem kéne (nem kell, nem is fogok) akkor inkább a Sátán

2023. okt. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!