Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Új napra ébredünk, Új szívekke...

Új napra ébredünk, Új szívekkel, dícsérjük Jézust énekekkel. Mit vártok az új Pápától?

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 23:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ingyen sört.
2013. febr. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Ozmium42 ***** válasza:
64%
Azt várom, hogy szuperultrakonzervatív legyen :)
2013. febr. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bort, búzát, békességet :D
2013. márc. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hármas,ez a Kisgazda Dícsértessék:)
2013. márc. 1. 00:03
 5/11 anonim ***** válasza:
49%

Imádkozást, néhány enciklikát, urbi et orbi áldásokat, pontifikálásokat, audienciákat, bíborosi kinevezéseket...

...

...

kihagytam valamit?

2013. márc. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%

Semmit.

S olyat nem is fog tenni, ami egyezik Isten akaratával, ahhoz az egész egyházat meg kellene tisztítani a hamis tanításoktól, és a nem oda való bűnösöktől.


Erre meg ha akarnák sincs idejük, Isten mást tartogat a számukra.

2013. márc. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6-os már csak tudja... :P


Amúgy én azt várom, hogy az elődeihez hasonlóan továbbra is nagy hittel és szeretettel kormányozza a földi zarándokútját járó Egyházat. Az elmúlt 150 évben nagyszerű egyházfőket kaptunk, remélem a sorozat nem törik meg.

2013. márc. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%

kedves 7-es.

Ha elolvasnád a bibliát te is tudnád.


Javaslom a Jelenések 17, 18, fejezetét, ahol Nagy Babilonról beszél ami egy gyűjtő fogalom a vallásokra, különös képen a kereszténységre azért amit tettek, ezért szajhának is nevezi a Teremtő, mert bele folytak a világba, és a politikai vezetéssel is kapcsolata van amit nem tehetne.

2013. márc. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az előzőtől se vártam semmit, az újtól se fogok. Nem ő az egyház feje, hanem Krisztus.
2013. márc. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Első én pont ezt akartam írni. Ha már ott van akkor megihatnánk eggyüt egy sört :) Komoly elvárások
2013. márc. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!