Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van esélyem párkapcsolatra...

Van esélyem párkapcsolatra keresztényként egy olyan zsidó lánnyal aki gyakorolja a vallását?

Figyelt kérdés
vagy ők náluk alapból tiltott nem zsidóval összejönni?

2013. febr. 23. 12:43
1 2
 11/11 anonim válasza:

8-as: A zsidó vallásban igazából nincs olyan hogy "kikeresztelkedés", mivel a többség beleszületik.


Volt már rá példa, hogy működött a dolog, mivel lány az illető és a gyerekeitek amúgy is zsidók lennének, nem esélytelen.

Szerintem olvass egy kicsit utána, hogy a tényleg vallásos zsidó lányok milyen szabályokat tartanak. Ha tisztában vagy azzal hogy pl. a házaspár 2 hétig együtt 2 hétig külön ágyban alszik, szoknya, fejbetakarás, shabbat stb

és hajlandó vagy ezeket úgymond vele gyakorolni (máshogy nem igen megy) akkor nem lehetetlen az ügy. Én nem tudom te mennyire vagy keresztény és mennyire gyakorlod a saját vallásodat. Az is sokat számít!

2013. febr. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!