Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videoról?

Figyelt kérdés
Ez a gyerekműsor ment Izraelben a tv-ben. Mi a véleményetek róla? (ha lentebb görgettek, ott lesz a video)

2013. febr. 22. 16:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nincs itt.
2013. febr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek. [link]
2013. febr. 22. 17:06
 3/15 anonim ***** válasza:
67%

Tudtam, tudtam, hogy ez a marhasàg lesz az!:D

Mùltkor kifejtettem, hogy számomra már csak azért sem hiteles ez a videò, mivel a nem zsidòhoz méltòan öltözködő lány csöcsét mutogatják állandòan, elég gyenge manipulàciòként...

Egyébként meg egy hülye műsor miatt még nem lesz fertőzött az egész nép...

2013. febr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én nem a 2. 71%-es vagyok, hanem az 1.


Ez egy elég nagy hülyeségnek tűnik, ha ilyet vetítgetnek ott, az elég szomorú. De mivel én nem veszek komolyan semmilyen vallast, mélyen nem érint.

Tehát az ő vallásukat is ugyanúgy hülyeségnek tartom.

2013. febr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
Egyébként a videòt úgy is lehetne értelmezni, hogy a konzervatív zsidókat akarja provokálni, gúnyolni.
2013. febr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%

" Egyébként a videòt úgy is lehetne értelmezni, hogy a konzervatív zsidókat akarja provokálni, gúnyolni."


videót kb. csak úgy lehet értelmezni, persze csak bizonyos értelmi szint felett (kb. a mérsékelten agyhalott szint felett egy leheletnyivel) - máskülönben komolyan kéne venni az egész szitut majmostul meg bikinis lányostul, meg az olyan szövegeket, mint kereszténység = csokievés és nem zsidó nőkkel való szex, amit "természetesen" senki sem akarhat...


Na persze ha már valaki a kurucról linkel, akkor nem meglepő, hogy ezt az amúgy nem túl magas szintet nem sikerült megugrania.


Ja, és amúgy nem gyerekműsor (a kuruc már megint jó szokása szerint hazudott, hogy jobban a szája íze szerint lehessen tálalni a dolgokat), de ez megint a fenti értelmi szintet megütő embernek kapásból le kéne jönnie, ha másból nem, hát a leányzó "ruházatából".

Ez egy esti kábelcsatornán ment abszurd műsor.


Amúgy a kérdés már volt erről nem is olyan régen (meg csomószor régebben): http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__4..

2013. febr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
*a pontosság kedvéért a 2. bekezdés mondatából az elítélése szót véletlenül felejtettem ott. a helyes mondat úgy hangzik: "életre való törkvés nácizmust jelent..."
2013. febr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%
hogy a te hozzászólásodból hogy áramlik az a híres keresztényi szeretet... na meg az értelem.
2013. febr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Bár nem néztem meg de a hozzá szólásokból jól kivezető, hogy mennyire eltértek Jehovától...és a törvényétől.


(5Mózes 6:4-9) 4 Halld, ó, Izrael: Jehova, a mi Istenünk e g y Jehova. 5 Szeresd Jehovát, a te Istenedet teljes szívedből, teljes lelkedből és teljes életerődből. 6 Legyenek ezek a szavak, melyeket ma parancsolok neked, a szívedben; 7 vésd ezeket fiaid elméjébe, és beszélj róluk, amikor a házadban ülsz, amikor úton vagy, amikor lefekszel, és amikor felkelsz. 8 Kösd azokat jelként a kezedre, és legyenek homlokkötőül a szemeid fölött; 9 írd fel azokat házad ajtófélfáira és kapuidra.


Nem tanítják a gyermekeiket sem ma már mint régen.

2013. febr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az hogy nagyon dögös benne a kiscsaj, és tetszenek a mellei.
2013. febr. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!