Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nekem rémlik csak vagy tényleg...

Nekem rémlik csak vagy tényleg Nostredamus meg josólta a Néger pápát?

Figyelt kérdés
2001 szeptember 11 után nyomatták a Nostradamusos filmeket valami ilyen jóslat rémlik. Afrikai pápa lesz az utólsó és a kereszténység szétesik
2013. febr. 12. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre akkor kiváncsi leszek! :)
2013. febr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egész Európa szétesik lassan.

Nem csak a vallás , a gazdaság hanem etnikailag is szétesik.


Egy haldokló , veszélyeztetett faj tagjai vagyunk.

2013. febr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Európa egy faj? Nem is tudtam róla.


Mellesleg mi fehérek hurcoltuk be rabszolgának a feketék őseit, nem maguktól jöttek. Most azt a sz*rt kell megennünk, amit atyácskáink kavartak ki.


Ezért mondják azt, hogy a bolygó nem a miénk, csak kölcsönbe kaptuk unokáinktól.

De szerencsére a "civilizált" európai-nyugati kultúrának nagyon megy a tönkretétele.

2013. febr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Erre én is emlékszem, Nostradamus szerint néger lesz a legutolsó pápa. Malakiás próféta szerint Péter-nek fogják hívni az utolsó pápát. Hamarosan meglátjuk melyik jön be.
2013. febr. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
A katolikus egyház fog széthullani, már régóta válságban van. Középkori állapotban él, ez tarthatatlan.
2013. febr. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Barokk aranyozott trónus, ez a Vatikán trónterme. TISZTA középkor!
2013. febr. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3. Európa eredeti lakosaira gondoltam.Németek , svédek , magyarok , olaszok....stb stb


A mai lakosság nem tehet a rabszolgatartásról meg a dolgokról amiket az őseik elkövettek.

A holokausztról sem tehetnek a mai németek ,a magyarok.


Európát tönkreteszik ezek a bevándorlók.Mára a mi fajunk egy veszélyeztetett fajjá vált.

A keresztény vallás pedig a legüldözöttebb a világon.

2013. febr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!