Hogyan Lehet Nostredamus jóslatokat megfejteni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Belemagyarázással. Erre épül az egész. Konkrétumok nincsenek, ezért jó alapanyag.
2012. máj. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Shai-Hulud ***** válasza:

Nostradamus annyira ködösen fogalmazott, hogy senki nem tudott még bármilyen dolgot előre megmondani a jóslatai alapján. Mindig csak utólag valószínűsítik, hogy ez meg ez a két sor valószínűleg erre akart utalni...


Szóval a gyakorlatban használhatatlan. :-)

2012. máj. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Ezaz hogy sehonnan..

Nostredamus úgy írta le a dolgokat mintha te egy 1000 év múlva megjelenő újságból látnád a történéseket. Olyan dolgok lennének benne amit elmesélni se tudnál. És ezt még Nostredamus kódolva írta le a tetejében vers formályában ,mivel az egyház eretnetség miatt elítélte volna.

Szerintem nostredamus nem jósolta meg a történéseket hanem látta valahonnan. Sok természeti jelenség létezik Anomáliák gömbvillámok stb. És a tudósok mostanában nagyon aktívan foglalkoznak a tér és idő kutatásával. Talán ennek a szálnak a másik végébe ütközhetett ez az Nostredamus ember a múltban. Aztán leírta. Az a vicc hogy olvastam én is és minden stimmel. Az a baj hogy a fordítás nem biztos hogy szó szerint megállja a helyét sokhelyen és sok félrefordítás lehet. De lényegében szó szerint az van amit leír nem kell kódolni dekódolni se semmi csak nagyon egyszerűen kell gondolkozni.

Ez a kisfilm egy kis lökés hogy értsétek az összefüggést.


http://www.youtube.com/watch?v=z-5t6EDXPOw&feature=fvst

2012. máj. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!