Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha rendelek egy Mormon könyvét...

Ha rendelek egy Mormon könyvét, a honlapjukról, az pénzbe kerül? Ezután az egyház megpróbál áttéríteni, vagy békén hagynak?

Figyelt kérdés
Csak azért akarok egyet, hogy tanulmányozhassam, mert érdekel, miben hisznek ők, mindazonáltal eszem ágában nincs áttérni mormonnak. Csak mint érdekességet akarom begyűjteni, akárcsak úgy, mint ha mondjuk egy Koránt akarnék szerezni.
2012. nov. 8. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de le lehet tölteni pdf-ben, ha el akarod olvasni. Én nem adnám meg a címem, egyszer állítottak meg engem mormonok az utcán, első dolguk volt, hogy el akarták kérni a címem és a telefonszámom, ki tudja mi okból.
2012. nov. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan kérjen egy példányt! Senki sem fogja kényszeríteni semmire. A misszionáriusokkal ha akar beszélgethet, de ha nem akar akkor csak átveszi a könyvet megköszöni és udvariasan elbúcsúzik.

Egyébként elektronikusan is elérhető:

[link]

2012. nov. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves Levente! Igen, csak ha én könyvet igényelek, meg kell adnom az elérhetőségemet. A misszionáriusokat csak úgy, az utcán nem tudom akármikor fellelni.
2012. nov. 10. 20:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az egyház magyar honlapján megtalálhatod azt, hogy hol vannak Magyarországon mormon gyülekezetek, és hogy ezekben mikor vannak programok. Menj el oda, amelyik a legközelebb van hozzád, és kérj egy Mormon Könyvét ingyenesen.


[link]


Ha rendelsz a honlapról, nem fognak megpróbálni áttéríteni. Hogy pénzbe kerül-e, azt nem tudom, de ha személyesen kérsz, az biztos, hogy ingyenes.

Nyugodtan menj el, senki nem megpróbálni áttéríteni, és nem csak istentisztelet van, hanem más programok is, pl. angolóra. Ezeket a linken megtalálod.

2012. nov. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. nov. 11. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!