Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tényleg hivalkodó, nagyképű...

Tényleg hivalkodó, nagyképű viselkedés keresztet hordani nyakban?

Figyelt kérdés

Engem egy tanár az iskolában ezt mondta nekem mikor látta, mit viselek, utána pedig arra kért, tegyem el, mert "megosztom vele az embereket".


Ez csak egy kereszt, nem sértek vele törvényt, nem "osztom meg az embereket", nem bántok senkit, hát akkor mégis, miért ne szabadna hordanom...? Inkább azokkal törődjön a mélyen tisztelt tanár úr, akiknek punk haja van vagy csaj létére teljesen kopaszok (vannak ilyenek is a suliban), de jobban mondva velük se, hiszen ez magánügy... Csakazért is hordani akarom!


Ti mit gondoltok erről az egészről?


2012. okt. 24. 10:08
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Szerintem hivalkodó viselkedés. A vallás teljesen magánügy, nem kell ezt kis nyakláncokban mások tudtára adni, hogy én ilyen vagy olyan vallású vagyok. Ezzel együtt azt mondom, hogy a tanár ne szedesse le rólad, ha csak az iskolában nem előírás, hogy nem lehet vallási jelképet viselni. (nem hiszem, hogy az lenne)
2012. okt. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!