Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról és...

Mi a véleményetek arról és mit tettetek volna az én helyemben?

Figyelt kérdés
Amikor is párommal és kis tacskónkkal pecázás közben odajött egy fiatal pár egy nagy vizslával hozzánk. Szépen kértem, szíveskedjen messzebb menni, mert van a parton bőven hely, a kutyusunk pedig nem szívleli a fiú kutyákat ( ő is fiú). Ekkor "dehogy megyünk" ide jöttünk, menjenek maguk!"Nem lehet pecázni a strandon."vágott vissza. (hivatalos engedéllyel, októberben!) Erre azt válaszoltam, hogy a kutyáját szabadon még októberben sem lehet hagyni ilyen -Fertő tó több hektáros strand partja-,helyen! (lerondította a padot, ahol ültem előbb)Kötekedése folytatódott: A mercedes c220-as kocsijánál felöltözött vízhatlan ruhába a kutyájával együtt és a 10 fokos vízbe gázoltak épp a már rég bennlévő rablós zsinegemnek neki! csak azt bántam, hogy nem lyukadt ki. A csaja pedig gúnyosan röhögött a parton: Most mit csinál? Feljelent? Nem, elszomorodva összepakoltunk és elmentünk haza, mert már nem volt kikapcsolódás a horgászat.Lefényképeztem az estet, a kocsiját rendszámmal. A békés megoldás híve vagyok és a kultúrált problémamegoldásé, mégis kihozott a sodromból és olyat is mondtam, amit az ember megbán utólag: " Hol tanulták ezt a viselkedést? Sajnálom magát, hogy ilyen hülye embernek asszisztál. Ha később ilyen agresszív lesz magával is, majd emlékezzen a mai esetre!"

2012. okt. 22. 07:52
 1/1 zseZsomi válasza:
Szerintem jol döntöttél efelõl.
2013. jan. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!