Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondolsz arról, hogy akik...

Mit gondolsz arról, hogy akik úgymond kiélik magukat, azok ki is égnek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor,ha csak a testüket használják és a szívüket nem. Illetve, ha nem veszik figyelembe az érzelmi bioritmust. Vagyis erőltetnek érzelmeket,felhangoltságot anélkül,hogy annak meg lenne az ideje és valódi oka.
2012. szept. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Más, ha valaki kiéli magát, és az is, ha kiég. Ha kiég, akkor valamit rosszul csinált. Azt hiszem, én elmondhatom, hogy volt egy vadabb, bulizós korszakom - alkohol, dohányzás elég keményen, + egyéb alternatívák -, mostanra viszont egyszerűen lenyugodtam. Ha el is megyek társasággal valahova, már nem az ivás a lényeg, hanem, hogy egyszerűen jól érezzük magunkat, beszélgessünk. Nem hiányzik az az időszak, egyszerűen elég volt.
2012. szept. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez a korral járó tapasztalat. Sokan azt mondják, hogy ők kiélik magukat és nem égnek ki, de ez csak önáltatás. Mélyen belül maguk is tudják jól, hogy nem így van.
2012. szept. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés, szerintem úgy van, ahogy az első írja.
2012. nov. 19. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!