Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondolsz arról, ha valaki...

Mit gondolsz arról, ha valaki egy temetésen (akár diszkréten akár hangosan, akár kényszeresen) röhögőgörcsöt kap? Jártál már így?

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Gyerekkoromban igen, bár nem temetésen, hanem halotti toron, a velem egxkorú gyerekekkel együtt.

Főleg az volt az oka, hogy nagyon abszurd lett volna, ha nevetünk, ezért nevettünk.

2012. aug. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kiskoromban folyton nevetőgörcsöt kaptam, ha kínban voltam, vagy, ha tudtam, hogy nem szabad nevetni. Így: iskolai ünnepségeken (különösen a Himnusz alatt, mivel előre felkészítettek minket, hogy komolyan, méltóságteljesen viselkedjünk...), ha éppen szidtak a szüleim (és NEM kinevetni akartam őket pedig!), és igen, egyszer temetésen is... A nagypapám temetésén, akit amúgy nagyon szerettem, és természetesen nagyon szomorú voltam, hogy meghalt... Szégyelltem magam, hogy nevetek, ettől még jobban kellett... Ciki volt. :s


Szerencsére olyan 15 éves koromra kinőttem ezt a szörnyűséget...

2012. aug. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom megérteni, miért kapna valaki görcsöt egy temetésen...
2012. aug. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*nevetőgörcsöt
2012. aug. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A gyerek az gyerek. Nagyon fejletlen személyiség. Amit mond vagy tesz, az soha sem tükrözi teljesen azt, amit érez.

A szomszéd 4 éves gyerek leköpött mindenkit, aki elment mellette az utcán. Az oviban tanulta.

Most jelentsem fel becsületsértésért...?

Az más kérdés, hogy nevelni már úgy kell, hogy megértse a tettei súlyát, és a büntetésnek is ezt kell tükrözni, hiába nem tudta, hogy mit csinál.

2012. aug. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!