Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy oldjam meg?

Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Mormonokhoz készülök angol nyelvoktatásra.

ami 18: 00 órakor kezdődik. Én meg innen 20 km.re élek.

A suli után menjek haza? Vagy maradjak ott????


És milyen ruhába kell menni?



2012. aug. 16. 10:36
 1/6 Hazardteam ***** válasza:
Ha már ott jársz, kérdezd meg a családfádat is. Nekik van a világon a legkiterjedtebb adatbázisuk. Mint vallás, egy rakás, de ebben jók. Meg a Pepsi Cola-ban:) Meg persze inglészül is sprechen sie.
2012. aug. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, miért ebben a kategóriában írtad ki a kérdést. :O


Nem tudok semmilyen előírást, ami szabályozná az öltözködést, vagy azt, hogy suli után haza kell-e menni... :D


Gondolom, az ingyenes nyelvoktatásról van szó, amit mormon misszionáriusok tartanak. Ott nincs megkötés, hogy milyen ruhában menj. Arra viszont készülj fel, hogy egy idő után majd meg akarnak téríteni; hallottam már erről tapasztalatokat.

2012. aug. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Melyik városba mennél az angolórákra?
2012. aug. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Illik szolidan öltözni. Szóval ne miniszoknyában és mélyen dekoltált topban menj, hanem valami normálisabban. Nem kell kiöltözni, természetesen hétköznapi ruhában menj, ez csak amolyan illendőségi kérdés.


Ha nincs kajád, menj haza suli után enni. Hogyhogy te augusztusban suliba jársz??

2012. aug. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Suli" alatt az angolórákat értette. :)


Az öltözködést illetően az a lényeg, hogy a test bizonyos részei ne maradjanak fedetlenek, és ne is sejtető öltözet legyen.

2012. aug. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat!

Menzás leszek és úgy

2012. aug. 22. 10:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!