Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen nép a Zsidó nép?

Milyen nép a Zsidó nép?

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 18:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Igen, ez volt a kérdésem.


Még egyszer nagyon köszi, Hazardteam. Teljesen véletlenül kerültem amúgy a kérdéshez,mert tegnap spontán olvasgattam kicsit a zsidókról.

Azt hiszem, ennyire kimerítő és magas információtartalmú, kompakt válaszokat még sosem olvastam a gyakorin, le a kalappal a türelmedért. :)

2012. júl. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Hazardteam ***** válasza:
100%
Köszönöm. Ez esetben örülök, hogy megelégedésedre szolgált. Remélem hasznát veszed majd:)
2012. júl. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Mostanra már többször átolvastam az írásokat. Jó kis tudást kaptam az biztos.

Köszönöm a válaszokat mindenkinek.

Hazardteam, kérdésem: Te honnét tudsz ennyit ezekről a népekről? Foglalkoztál velük vagy ismerősöd révén.

2012. júl. 4. 21:03
 24/25 Hazardteam ***** válasza:
100%
Hát olyan nagyon nem foglalkoztam, csak egy időben érdekelt és rám ragadt. Meg én mindig sokat kérdeztem, emiatt hülyének is nézett sok ember, de ha érdekelt valami, inkább megkérdeztem azoktól, akik értettek hozzá, vagy járatosak voltak a témában. A legtöbben ilyenkor nem elhajtják az embert, mint ahogy feltételezné, hanem készségesen válaszolnak. Meg sokat olvastam, találkoztam is elég sok zsidóval, kb. ennyi.
2012. júl. 5. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Hazardteam: nagyon jók a hozzászólásaid


Hihetetlen, hogy a zsidóságról mekkora idióta klisék élnek sok emberben! :-)


A tisztelt magyarságnak:

nem ártana először a sokévszázados dzsentri-örökséget meglátni,

a hagyományos dzsentri-paraszt viszonyt (ami a mai napig is él és virágzik).

Mindjárt jobb dolga lehetne a magyarnak, ha meglátná a saját fajtájából származó "belső ellenséget", aki lenyúlja a pénzét, rommá adóztatja és kizsigereli

és csak mosolyog akkor, amikor a magyar társadalom alsóbb osztályai elkezdenek "zsidózni".


Ez a "zsidózás" egy olyan "cumi", amire sokan egyből "rábuknak" - úgy tekintik, mint valami univerzális magyarázatot a bajokra.


Ha volna a magyarságban bátorság és nem tűrné el a saját fajtájától a nyakán való élősködést, mindjárt jobb dolga lehetne.

(persze, ehhez értelemre, felelős lényi jelenlétre és bátorságra lenne szükség)

(mindjárt nem kellene 27% áfát fizetnie stb.)


Ez a világ úgy működik, hogy akivel meg lehet tenni, azzal meg is teszik.

"Képviseleti demokrácia" felelősségrevonás nélkül = azt tesznek az "urak", amit akarnak...

2012. júl. 25. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!