Milyen jövő vár Földünkre?
Figyelt kérdés
2012. máj. 19. 08:50
1/6 anonim 



válasza:





A legtöbb vallás szerint boldogság, jólét az embereknek, a bolygónak pedig szennyezésmentesítés, virágzás.
A helyzet azonban az, hogy az emberek egyre jobban lecsúsznak, elszegényednek, a bolygó pedig egyre szennyezettebb. Aztán ne is beszéljünk arról, hogy bármikor becsapódhat egy nagyobb meteor, ami jó eséllyel az emberi faj végét jelentené. Ezek a tények.
2/6 anonim 



válasza:





Nem tudjuk. Egy része rajtunk múlik, más része a környezetünkön. Én nem "jósolok" túl sok jót.
3/6 anonim 



válasza:





"Elképzelted már, hogy milyen lesz ez a bolygó 40-50 év múlva? Egy nagy darab füstölgő sz@rgolyó lesz!"
/George Carlin/
4/6 anonim 



válasza:





Kb 365-366 naponként megkererüli majd közel 30 km/s-os sebességgel a központi csillagát.
5/6 anonim 



válasza:





Elég csak ha elkapja a világunkat egy feketelyuk:P
6/6 anonim 



válasza:





George Carlin-t szeretjük! :D
Egyébként olyan lesz, amilyen irányba mi változtatjuk... rajtunk múlik.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!