Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lehet-e egy kereszténynek...

Lehet-e egy kereszténynek teljes bizonyossága afelől, hogy üdvözülni fog, vagy pedig majd minden "a végén fog kiderülni"?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 15:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Igen,az udvbizonyossag nagyon fontos dolog,en hiszem,hogy udvozulni dogok,nem az en erdemembol,hanem egyedul csak Jezus erdemebol,hisz ha elfogadtam Jezust megvaltomnak,akkor Isten Jezuson keresztul lat engem,es mivel Jezus kifozette a valtsagdijat ertem,es en ezt elfogadtam,igy bisztos,hogy orok eletem van,a Janos 3:16 egy nagyon egyszeru es ismert igevers:Mert ugy szerette Isten a vilagot,hogy egyszulott Fiat adta,hogy aki hisze obenne,el ne vesszen hanem orok elete legyen.Meg nagyon sok igevers van ami alatamasztja,hogy a hivo ember bisztosan tudhatja,hogy orok elete van.
2012. máj. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!