Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van olyan gyülekezet ahol a...

Van olyan gyülekezet ahol a pénz nem számít?

Figyelt kérdés
Ahol a szegény = a jómódúval; nincs megkülönböztetés, lenézés. Én a hetednapi adventista gyülekezetben járok, és nem akarok negatív reklámot csinálni, mert bizonyára nem mindenhol van ez így. De ahova én járok ott korrupció, csalás, a szegényebb lenézése kiközösítése, ellehetetlenítése van. Szeretem Istent, de próbára teszi a hitemet ez az egész dolog. Inkább csak szomorú vagyok. Tudom nem emberekre kell tekinteni, de csak emberek között élünk. :)
2012. máj. 16. 10:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
KÉrdező, azok ott mind isten teremtményei, isten akaratából olyanok amilyenek, biztos célja an ezzel. Te csak szeresd őket, és akkor nem lehet baj, és tűrj, valamint dobj vissza kenéyérrel.
2012. máj. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nincs.
2012. máj. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!