Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Adventisták! Mi történt...

Adventisták! Mi történt 1844-ben a hitetek szerint, és honnan veszitek ezt a dátumot?

Figyelt kérdés
Az alaptanításaitok között találtam erre rá, valahol az utolsók között elrejtve.

2012. ápr. 11. 01:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Péter!


Ha kinyitod a Bibliádat, és szerintem tök mindegy, milyen nyelven, ott az IKirályok 6;1-nél fehéren feketén az van, hogy a kivonulástól Salamon 4. évéig 480 év telt el. Szerinted ez magamat fújás, vagy tényleg ez van ott?

Ha most átlapozol az Apcsel 13;18-tól összeadhatod az ott szereplő időket, ami 573 év fog kijönni. Szerinted ha ez is a magamét fújás, és nem egyszerű matematika, és olvasás, ami általános iskola alsó tagozat, akkor egészségedre.

Ezen két idő különbözete 93 esztendő. Még mindig alsó tagozat matematika.

Ez lehet elírás, tévedés, sok minden, de tény, hogy a Bírák könyvéből összeadhatjuk a fogságok esztendejét, ami 93 év.

Bírák 3;7-8 Mezopotámia (8 év)

Bírák 3;14 Moáb (18 év)

Bírák 4;2 Kánaán (20 év)

Bírák 6;1 Midiániták (7 év)

Bírák 13;1 Filiszteusok (40 év)


Ez megint csak alsó tagozat matematika, olvasás.

Szerintem cinizmus volt, ugyanis aki nem nézett utána annak, amit írtam, és csak a magáét fújja, az kettőnk közül úgy érzem, nem én vagyok.


Ha az IKirályok 6;1-nél nem 480 év van, vagy az Apcsel 13-nál nem 573 évet lehet összeadni, vagy ha ezen két szám különbözete nem 93, illetve ha a bírák könyve alapján a fogságban töltött idő összesen nem 93 év, kérlek szólj, de minden más kifogásod a válaszommal kapcsolatban üres fecsegés.

2015. aug. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Úgy látom, Péter héber bibliájába ugyan az szerepel, mint az én magyar nyelvű Károlimban. :)
2015. aug. 29. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 K Laci válasza:

Üdvözlet :

Mi az Isteni év, mi az emberi számítás? Ezek szerint 2300 évre van 3.számítás is? Ha nem az történt, akkor mi történik, történt 2300 év számitásánál?

2015. aug. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Még nem történt meg. A nagy engesztelési nap nem Jézus megtisztításának a kivetítése, hanem az eljövetelének a napja. Ez világosan látszik az ószövetségi ünnepek értelmezésekor.
2015. aug. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!