Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nagyon szeretnék vallásos...

Nagyon szeretnék vallásos lenni, olyan családban is élek, de nem megy, mert folyton csak zakatol az agyam. Fiatalként hogy lehet nem álszent keresztény lenni?

Figyelt kérdés
Annyira nehéz, ma már ez égő, de ez nem is zavarna, csak valahogy néha annyira álszentnek érzem ezt az egészet. És amúgy is, én sex nélkül nem tudnék élni.Nem tudom hogy tudnám megtalálni az igazi utat, a szeretetet.és hogy tudnék élni úgy igazán, és fogalmam sincs, hogy kéne ezt az utat követve-főleg fiatalként.

2012. ápr. 8. 16:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen, jól tudod! :)
2012. ápr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
köszi ezt csomó választ:)jó olvasni:))oo..csak hát én még csak 18 vagyok, így még a házasságra nem is nagyon gondolok, meg hát.szóval elég nehéz dolog. meg nem is akarom a házasságotemiatt elsiettetni, mert aztán elszúrom így az életem.hihetetlen nehéz az egész..
2012. ápr. 10. 22:51
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Hallgasd meg ezt, másképp fogsz utána gondolkodni a szexről:


Lecrae - Wait


http://www.youtube.com/watch?v=kI1lrmMWwq0


Üdv. :)

2012. ápr. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!