Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért van az hogy engem...

Miért van az hogy engem mindenki kritizál mert vallásos vagy? :/

Figyelt kérdés

a suliban...mindenhol..csak mert hívő vagyok..

szerintem mindenkinek a maga dolgával kellene foglalkozni..:/


2012. ápr. 4. 21:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen a suli ha nem a vallás miatt akkor a cipőd miatt.
2012. ápr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Ha piszkálnak a suliban, annak semmi köze a valláshoz. Sajnos, ha valakin azt látják, hogy sebezhető, nem elég magabiztos, rögtön rávetik magukat. Ha nem a vallás a téma, akkor a ruhád, a zene amit hallgatsz, akármi. Mutasd magad magabiztosnak, akkor békén hagynak.
2012. ápr. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Lukács 21.12.

De mindezek előtt kezet emelnek rátok és üldözni fognak titeket. Kiszolgáltatnak a zsinagógáknak és börtönbe vetnek. Királyok és helytartók elé is hurcolnak miattam.

Lukács 21.16.

Elárulnak szüleitek és testvéreitek, rokonaitok és barátaitok, sőt lesznek, akiket meg is ölnek.

Miattam mindenki gyűlölni fog titeket.


Az ha azért kritizálnak mert keresztény vagy azt jelenti hogy egy kicsit hasonlóvá leszel Jézushoz (őt is kritizálták). Ne zavarjon ez Téged, inkább örülj neki és ajánld fel a szenvedést Istennek áldozatul és imádkozz azokért akik kritizálnak. Ha türelemmel viseled a kritikát akkor ezzel lehetőséged lesz megmutatni a kritizálóknak hogy mit is jelent kereszténynek lenni. Az már az ő dolguk hogy ezt észreveszik-e, ezzel már nem kell foglalkozni.

2012. ápr. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 DDD97 ***** válasza:
Milyen vallású vagy? Talán azért, legalábbis én is szoktam néha embereket akik már tényleg idegesítően vallásosak.. pl. nem puskázik mert Isten szerint ez bűn..-.- na az ilyenektől falra mászom.. szóval ha ilyesmi vagy, akkor talán azért..De amúgymeg tényleg senkinek semi köze a vallásodhoz.. szóval az iskolában ne imádkozz ne adj jeleket hogy te vallásos avgy stb.. amúgymeg szerintem ha ennyire vallásos vagy, jájr vallásos suliba.:)
2012. ápr. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

@ DDD97:


Ennél nagyobb bajod soha ne legyen az életedben, mint hogy egy hívő diák nem puskázik... Fel nem tudom fogni, hogy ez miért piszkálja bárkinek is a csőrét. Meg kellene érteni, hogy másképp működik a lelkiismerete, és kész. Arról nem is beszélve, hogy a puskázás nem csak Isten szerint nem jó dolog, hanem az oktatási intézmények szerint sem. :P

A szankció intézmény- és tanárfüggő, az eggyel rosszabb jegytől kezdve a vizsga felfüggesztéséig.

Arról nem is beszélve, hogy aki tanul, az tudni is fog, aki nem, az meg nem...

2012. ápr. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mindenkit pixkálnak, aki különbözik.
2012. ápr. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
DDD97: miért ne lenne bűn a puskázás? Igaz hogy nem nagy bűn hiszen kárt nem nagyon okoz vele az illető senkinek, de ettől még a tanár átverésének vagy csalásnak nyugodtan lehet nevezni. Ha valaki nem akar nagy bűnöket elkövetni akkor legjobb ha a kicsiktől is nagyon igyekszik magát távolt tartani. Ugyanis ha a kis bűnöket megengedi magának akkor a határt utána nagyon könnyű szépen lassan egyre feljebb venni és aztán egy-két év után már könnyen el lehet jutni oda hogy a puskázás után valaki már a hazugságot, a csalást vagy a lopást se tekintse bűnnek.
2012. ápr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#4

A puskázással csak magadat csapod be. Egyetemen/Főiskolán pedig ha csak olyanok kapnak papírt, akik nem tudnak semmit, ezzel rontani fogják az iskola hírét és az okos tanulóik lehetőségeit.Ennyi.

Vannak olyan helyek, ahol egyáltalán nem szokás a puskázás.

2012. ápr. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 DDD97 ***** válasza:
Jólvanna! nem kell leharapni a fejem! És képzeljétek el, nekünk a fizika tanárunk mondogatja mindig, hogy írjunk puskát. Hogy legalább azt írjunk. ( szar a fizika tanárunk, nem tud magyarázni, egész osztály nem érti, és ezt a tanár is beismerte..) Mindenki 1es, 2esre írja sorban a dogákat éés kb. 1 éve elkezdett a tanárnő ordítozni hogy mi miylen lusták avgyunk, mértnem írunk puskát? ennyire se vagyunk képesek? azóta persze mindneki puskákon él, és a tanár meg is dícsért hogy legalább ennyit teszünk érte..
2012. ápr. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem haraptuk le a fejed, csekkold csak le nyugodtan a tükörben. :)


Szerintem a tanárotok úgy gondolja, hogy legalább addig is a tananyaggal foglalkoztok, amíg puskát írtok, és talán a leírtak egy része így megmarad a fejetekben.

De inkább nem minősíteném, hogy még ő biztat titeket csalásra azért, mert nem tud magyarázni... Pontosan ez lenne a szakmájának az egyik része, hogy nem csak tud valamit, hanem azt érthetően el is tudja magyarázni, akár többféleképpen (!) is.


Én azt javaslom, hogy próbáld meg így is minél jobban megérteni és megtanulni a tananyagot, neked lesz jobb. Minden tantárgyból.

2012. ápr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!