Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Most akkor mindenki a pokolra...

Most akkor mindenki a pokolra fog jutni?

Figyelt kérdés

Még nem olvastam a Bibliát (bár tervben van), de a múltkor valamiért forgattam és belebotlottam egy részbe. Sajnos most nincs nálam a szöveg, hogy idézzek; az a rész volt, ahol fel vannak sorolva a bűnök, pl. hogy ne hálj más asszonyával, stb.

Itt olvastam néhány olyan dolgot, amin teljesen meglepődtem! Olyan dolgok voltak felsorolva bűnös dologként, ami manapság elkerülhetetlen. Az egyik nagyon megragadt a fejemben, ha jól emlékszem, úgy szólt, hogy ne hordjunk különböző szövésű ruhát.

Szerintem ma már elkerülhetetlen, hogy néhány ilyen furcsa "szabályt" meg ne szegjünk. Akkor most mind a pokolra fogunk jutni?


2012. márc. 19. 13:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
23%
Nincs pokol. Ennyi.
2012. márc. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
22%
Igen majd csapunk egy jó bulit
2012. márc. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
24%
Igen mind szénné fogunk égni a pokolban.
2012. márc. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
20%
te akkor biztosan a pokolra jutsz :D mi ilyen hibákat sosem vétünk :S
2012. márc. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
64%

1. Szabály van. Szeresd a másikat, ha ezt teszed, akkor nem fogsz neki ártani.

Ami ennek nem mond ellent, mindent szabad.

2012. márc. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
72%
Kezdjük ott, hogy mi az, hogy pokol. A Biblia szerint sírgödör. Szerinted, ki kerüli el a temetőt?
2012. márc. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
17%

Na és ha a pokolba jutsz?

Majd ott megteremtessz egy szép világot, nem?

Ha pedig nem fogsz létezni, nem lesznek gondolataid, akkor tök mindegy. Nekem nem kell olyan Isten, aki hagyja, hogy egy jó ember égjen és szenvedjen, a gonoszok (ja léteznek), kínozzák őt. De nem is hiszek konkrétan abban a pokolban. Nem tudjuk mi lesz. Légy jó. Slussz:)

De nem azért kell jónak lenni, mert jaj különben véged.

Nem tudom. Mi jó rossznak lenni?

2012. márc. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
87%
Mi a jó abban, hogy ártani a másik embernek?
2012. márc. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
70%

Igenis van pokol. A Sátán igyekszik elhitetni mindenkivel, hogy ő valójában nem is létezik. Valóban a szeretet a legfontosabb, ha szeretettel vagy mindenki iránt, és ez minden cselekedetedet áthatja, akkor nagy baj nem érhet.

Szíves figyelmébe ajánlom mindenkinek a következő oldalt, akár hívő akár nem: www.metropolita.hu


Nagyon sok hasznos cikk van, többek között halálból visszatért emberekről. Jó olvasást!:)

2012. márc. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
78%

"többek között halálból visszatért emberekről"

Szerintem a halálból csak akkor tér vissza valaki, ha az Isten feltámasztja (mint Lázár aki 3-mapos hulla volt és már szaga volt). Ez történt? Megnyílt a sír és kijött a halott? Ez nagy szám lenne, ilyen emberrel még nem találkoztam.

2012. márc. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!