Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Magamutogatók-e a keresztény...

Magamutogatók-e a keresztény könnyűzenészek?

Figyelt kérdés
Annyi keresztény zenei klipet látok, ahol videó felében az énekest mutatják, hogy milyen király ő most, vagy koncertfelvételt, ahol a keresztény énekesnő miniszoknyában lép fel épp. Nem tudom eldönteni, hogy ez a világhoz való alkalmazkodás Isten céljait szolgálja, Isten dicsőségét akarják átadni ezen keresztül, és én vagyok túl ítélkező, vagy valóban túllőttek a célon. Ha nekem lenne keresztény zenekarom, nem akarnék olyan klipet forgatni hozzá, ahol engem mutogat a kamera mindenféle szögből ahogy fújja a hajam a szél.

2012. ápr. 3. 22:52
1 2
 11/15 gepzene ***** válasza:
Gospelt birod? :)
2012. ápr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 9. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#7 és 9 vagyok.


Igen, a gospel az egyik gyengém. A feketékkel együtt, de ez már egy másik kérdés. :-)

Amit hallgatni szoktam, az a komolyzene. Munkában, otthon komolyzenei rádió van bekapcsolva. Vagy beteszek egy cd-t. Nagyon szeretem Vivaldit, Brahmsot, Mozartot, Gioacchinot. Ha moderebbet szeretnék hallgatni, akkor Klaus Badelt, James Hornert hallgatok.


A kedvencem:

http://www.youtube.com/watch?v=JYgzaNmI9vE&feature=fvwrel


Számomra ez a harmónia. :-)

2012. ápr. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Köszi mindenkinek, különösen neked Berta:)


Bár nem hiszem, hogy téged érdekelnének ezek a "pogány" dolgok, de azért megpróbálom xD


Jó reggelt, jó reggelt,

Felvirradt a húsvét,

Béget már a bárány,

Felvidul a bús rét.

Eljöttem hát én is

Eléd tündökölni,

Bár ha nincs is kútvíz,

Van helyette kölni.

Zöld erdőn át jöttem

Hozzád tegnap este,

Lépteimet farkas,

S kilenc medve leste.

Eljöttem én mégis,

Hozzád, Berta, bátran,

Virág-lényed látni

Immár nagyon vártam.

Eljöttem, itt vagyok,

Eluntam LOCSOGNI,

Megkérdem hát Tőled,

Szabad-e locsolni?


Utolsó, amúgy én is szeretem a komoly zenét, de csak mostanában kezdtem vele komolyabban fogalkozni. Eddig többnyire metállal együtt hallgattam xD A modern komoly zene valószínűleg hamarosan a kedvenceim közé fog tartozni.:)

Eddig én főleg Havasi -t hallgattam meg ilyen Immediate Music szerű zenéket.

2012. ápr. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hmm, te ismersz engem valahonnan... :D


Tényleg nem érdekelnek a pogány szokások, évek óta nem is hagytam magam meglocsolni; de azért ez nagyon aranyos volt tőled, köszönöm szépen. :)

2012. ápr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!