Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Volt már, hogy kritika ért a...

Volt már, hogy kritika ért a vallásosságod miatt?

Figyelt kérdés
Esetleg megírhatod, milyen vallású vagy!
2012. ápr. 2. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Pogány vagyok, és nagyon idegesít, amikor tudatlanok azt vágják a fejemhez, hogy sátánimádó vagyok. Egyből azt hiszik, hogy valami sötét lelkű elmebajos vagyok.
2012. ápr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Én most csak azért nézlek elmebajosnak kedves első, mert a pogányság nem vallás és a kérdés a vallásúakhoz szólt.

Persze, hogy ér kritika és sőt most fogok hamarosan az első válaszótól is. Akiben gyülölet van az mindig a másikat fogja támadni. Egy vallás gyülölő meg mi mást csinálhat mint kritizálná? Én katolikus vagyok, de bármilyen vallásom is legyen én csak egy Istenben hiszek.

2012. ápr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
2., nem vagy tisztában a pogány jelentésével. Te kevered a pogányt az ateistával. Az ateista is pogány, de a szó klasszikus értelmében minden nem katolikus személy pogány. Új értelmében meg a nem tradícionális iszlám-buddhista-keresztény trió követőit szoktuk azoknak nevezni.
2012. ápr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

(Első vagyok.)

Kedves második. Mint ahogy írták, rosszul tudod te is, mit takar a pogányság. Wikipédián egész jól le van írva.

(Nem támadásból írtam, csak szeretném, ha te is tisztában lennél ezzel.)

Nekem nincs bajom se a keresztényekkel, se semmilyen vallás követőivel, tiszteletben tartom a nézeteiket, amíg ők is az enyémet.

2012. ápr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 rajcziz ***** válasza:
68%
Nagyon sok, mégpedig azért, mert nem az egyházak (emberek) által megszabott úton próbálok eljutni a felsőbb hatalomhoz. Nincs konkrét megnevezése a vallásnak, amit követek. Ilyen téren a magam útját járom.
2012. ápr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy osztálytársam, akit nem kereszteltek meg, olyan is aki házasság előtt született és emlékszem, hogy csúfolták, olyan keresztények, akik azt sem tudták, mi az a templom, meg Isten.
2012. ápr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kimondottan kritika nem ért, de van, hogy megmosolyognak ezt-azt az ismerőseim. Nem bántó módon, és általában a megmosolygás mögött kíváncsiság van, ezért meg aztán pláne nem lenne értelme haragudni :)
2012. ápr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Református vagyok, és már ért kritika, többször is, és nagyon elszomorít, hogy egyesek, csak azért mert ők nem oda tartoznak, mélységes gonoszsággal, és "megvetéssel" fordulnak a vallás felé. Sajnálom őket.
2012. ápr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Istenben hiszek.

A kritikusaim szerint , hogy lehetek hívő, ha nem tartozom egy vallásos csoporthoz sem.

2012. ápr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!