Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem a kritikákat?

Hogyan kezeljem a kritikákat?

Figyelt kérdés

Két nagyon fontos dolog van számomra. Az egyik a zene.

8 éve gitározom, imádok számomra ismeretlen együtteseket felfedezni az interneten és a mai "szennyet" nem tartom zenének, így azt nem is igazán hallgatom. Gondolok itt a Sexy and I know it kaliberű dolgokra. Így valamilyen szinten engem kívülállónak tituálálnak mert pl Ákost, Depeche Mode-t, Falcot vagy akár U2-t hallgatok inkább és sokan "leszarozzák" az általam preferált zenét, amit nehezen tudok elfogadni. Az ilyen kritikákkal mit kezdhetnék?

Előre köszönöm a normális válaszokat!

17/L



2012. márc. 18. 15:38
 1/9 rajcziz ***** válasza:
100%
Először fogadd el, hogy nem téged kritizálnak, hanem a zenét, amit hallgatsz. Utána pedig ignoráld ezeket a megjegyzéseket. Mindenkinek joga van a saját véleményéhez, ahogy te nem tartod zenének a mai "szennyet", úgy más sem van oda a te általad kedvelt előadókért. Ez van.
2012. márc. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindenki másmilyen. Ezt kéne elfogadni. Az pedig nem túl érett gondolkozás, hogy "én leszemetezhetem a mai zenét de aki az én zenémet leszólja, annak nincs igaza".
2012. márc. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Persze engem nem az zavar, hogy leszarozzák, hanem az, ahogyan ezt teszik.. Ezt kulturáltan is meglehet oldani, nem?
2012. márc. 18. 16:18
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne törődj velük.

Cserébe pedig te se szóld le a mai "szenny"-nek nevezett zenét, mert így te ugyanazt teszed, ami téged zavar...

Mindenki más, mást szeret, és ez így van rendjén.

2012. márc. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Rossz társaságban mozogsz, keress normális embereket, akik EMBEREK, és nem divatmajmok. Véleménye meg mindenkinek van, de ettől függetlenül kétféle ember létezik: aki kultúráltan tudja ezt közölni a másikkal, és, aki nem.
2012. márc. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez most elég hülyén jött ki, hogy itt szidom nektek az ő általuk szeretett zenét..de nekik sose mondom, hogy nekem az nem tetszik.
2012. márc. 18. 16:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondd neki: igaz, hogy nem kérdeztem, mert a véleményed az a te magánügyed, de köszönöm, hogy beavattál.
2012. márc. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben, ezt fogom tenni. Köszönöm a válaszokat :)
2012. márc. 18. 17:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy fogd fel úgy, hogy ezek nem kritikák, hanem vélemények. Mint, ahogy neked meg az a véleményed, hogy nem szereted azt, amit ők hallgatnak. Ennyi.
2012. márc. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!