Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A haverom állandóan flegmázik...

A haverom állandóan flegmázik és henceg hogy kezeljem le?

Figyelt kérdés

Régebben normális volt,de most hogy kicsivel több pénzük van állandóan fitoktatni próbál,pl nemsoká lesz szalonnasütés (suli program)és rákérdeztem hogy szerinted a szalonnát ki fogja fizetni?a válasz: -"éééén nem tudom de én tudok MAGAMNAK hozni sokat van otthon nekünk több tíz kiló szalonna"

Vagy nemsoká mekizés lesz mondtam neki hogy viszem a kuponjaimat, "jajj én is viszem mert minden hónapba hoz nekem rengeteget a 'jenő' " (igazi személy csak nem írom ki a nevét) meg állandóan azzal menőzik hogy mivel kényeztetik el jajj most a faterja azt vett neki sokat az anyja ezt.Nem akarom lekáromkodni de hatásosan szeretném elküldeni a .... én 14/f ő 15/F


2011. máj. 31. 18:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Így nagyon nem tudtam átadni,de az a hangnem..
2011. máj. 31. 18:15
 2/12 anonim ***** válasza:
Haveom is kevesebbet keres mióta "gazdagok" lettek, mert kb 2 éve kezdett többet keresni az apja, most meg... mind1 szóval én nem mondom neki de észrevettem... Az a rossz, hogy a legjobb barátomról van szó.
2011. máj. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sztem mondd meg neki h szarul esik h ilyen flegma
2011. máj. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nálam is :\
2011. máj. 31. 18:18
 5/12 csokissüti002976 ***** válasza:
Őszinteséég! Csak értelmesebben megfogalmazva, mint haverod.
2011. máj. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélj vele, mond meg neki.

Amúgy megkérdezhetem mitől lettek gazdagabbak?

2011. máj. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ha már megkérdezted válaszolok:mert a csávó igazi apja meghalt (Isten nyugasztalja szegényt) és a nevelőfaterja valamilyen szinten ki van tömve pénzzel
2011. máj. 31. 18:26
 8/12 anonim ***** válasza:

Figyelj ez mindenkivel megesik. Nem akarlak lehozni de lehet a haverod már ilyen se**gfej marad. 14-15 évesek vagytok és ilyenkor sokat változik az ember és észrelehet venni hogy ki hogyan változik. Szerintem hagyd rá, vagy próbálj meg érzékeltetni vele hogy te miben vagy jobb. Pl ha mondjuk focizol és jársz edzésekre és tudsz egy két dolgot akkor mondjuk tesi órán szop**asd meg, csinálj egy két trükköt amit nagyon benyel és emiatt mások kinevetik. A lényeg hogy ha flegmázik meg arcoskodik akkor hagyd rá, és te is kezeld le abban amiben jó vagy ő meg nem... Nem kell magadra venni, én is ezt vettem észre olyan barátoknál akikkel általánosban a legjobb barátok voltunk, de másik középsuliba jelentkeztünk. Most néha néha beszélünk csak, de én már van hogy ráhagyom vagy oltom őt. Pl van egy srác akivel általánosba osztálytársak voltunk elég jóba voltunk, de akkor is kis se**ggfej volt, csak nekem akkor még nem tünt fel, és tegnap rámírt facebookon hogy mizu, válaszoltam és visszakérdzetem. Jött a válasz, ááá csak a szokásos nem hagynak a csajok. Én meg válaszoltam neki, ahha persze biztos ha te mondod tuti... Szóval néha rá kell hagyni és olyan hangnemben válaszolni ahogy ő beszél veled. Vagy leoltod: Hogy mit májerkedsz, ha annyi szalonnád van otthon akkor verd ki rá a fa**szod...

Nekem ezek a dolgok beváltak, a lényeg hogy te maradj ilyen amilyen vagy :)) Kevesen vagyunk, szinte mindenkiből se**ggfej lesz. A másik dolog, hogy nem biztos hogy életed végéig veled lesz mert a barát addig barát amíg eggyütt vagytok, vagy kommunikáltok. Persze vannak igaz barátok akik veled lesznek máskor is, de úgyis olyat választasz igaz barátnak aki már bizonyított neked és évek óta veled van és persze nem egy lekezelő bunkózó se*ggfej!

2011. máj. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. máj. 31. 18:40
 10/12 anonim ***** válasza:

Én simán lelkileg terrorizálnám ,hogy csak a szeretetét prübálja megvenni a nevelőfaterja meg ,hogy a magas lórol lehet nagyot esni hiába nagy a szája most majd amikor a nevelő apja elmegy akkor mondja ,hogy mennyi szalonna van meg a jenő így úgy.

Én nekem egy nagyon gazdag barátom megmondta a frankót"lehet neked akár mennyi pénzed ,ha nem ismersz sok embert és nincsenek barátaid egy szegény ember vagy."

ugyan ez az ember:"manapság a kapcsolati tőke sokkal többet ér mint a pénz"

Én a helyedben hagynám a srácot ,hogy rájöjjön arra ,hogy teljesen egyedül van és a barátja nélkül csak fél ember.

2011. máj. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!