Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Akik megfogadtátok, hogy nem...

Akik megfogadtátok, hogy nem öltök meg soha egyetlen élőlényt sem mit csinálnátok az alábbi szituációban?

Figyelt kérdés

Rengeteg molylepke lepte el a lakást, szellőztetés nem viszi ki őket. Sok módszert találni neten ami hatásos ellenük, de mind megöli őket. Ilyenkor mit tennétek?



Bocs , hogy ide tettem fel a kérdést , de vallás kategórián kívül csak "lol"-okat és idióta válaszokat kapnék.



2012. márc. 23. 22:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
Aki nem ölte meg egyetlen élőlényt se, az már éhen halt volna.
2012. márc. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Porszívó, és az udvaron kiengedni őket.
2012. márc. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem vagy hajlandó agyoncsapkodni őket, akkor éld le velük a békés életed. Nem akarlak bántani, de másképp nem tudsz megszabadulni tőlük, csak akkor, ha módszeresen legyilkolod valamennyit. Vagy akkor sem. Én mindennap meggyilkolok vagy ötöt, mégis annyian vannak, mint a cigányok. vagy az izé, oroszok, na! :-)
2012. márc. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Nemvagyok-nál a pont. A növények is élőlények és szintetikus fehérjéken nem hiszem, hogy le lehet élni egy életet.



@Wampa

A porszívózásba is belehalnak.

2012. márc. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Most akkor lehetne filozofálni arról, hogy minek van lelke és mi van a halál után xDDDD

Én nem tudom mit tennék, mert undorom attól, hogy valami széttrancsírozni... Valahogy próbálnám őket kiterelni vagy beúfjnám a lakást méreggel.

2012. márc. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

De ha a tudományt használjuk, akkor kell egy olyan szert csinálni, amitől menekülnek, kinyitni az ajtót, hogy menjenek a levegő felé.

Ez olyan érdekes...Vajon ez bűn? És embert ölni?

2012. márc. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Egyébként meg minden csak lustaság kérdése most xD

El lehet őket kapni valami hálóval, akár egyesével, csak sok idő. Ha nagyon nem akarja megölni őket valaki, akkor megoldható.

2012. márc. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Nemvagyok válaszán viszont nagyon érdemes elgondolkodni.

Ment a zöldkéz.

2012. márc. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
én telepakolásztam a szekrényeimet levendulával, levendulás illatosítókkal meg mindenféle erős illatú szappannal. Nem lettek totál molymentesek ettől (én csapdát is használok, váhhá), de ölég sok elmenekült ezektől.
2012. márc. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy túl sok olyan ember járkálna errefelé, aki ilyen fogadalmat tett...


Ha jól tudom, a hindu vallás valamelyik ága veszi annyira komolyan ezt a kérdést, hogy egy szúnyoghálószerű valamit hordanak a fejükön, hogy még véletlenül se nyeljenek le a levegőben repkedő apró bogarak közül egyet sem.


Egyik nagybátyám pedig egy ideig Moszkvában élt a családjával együtt, egy többemeletes diplomataházban. A "kedves" reinkarnáció-hívők miatt nem lehetett irtani a csótányokat ("tarakán"), mondván, nem lehet tudni, hogy nem valamelyikük nagypapájának vagy kijének a lelke él-e valamelyikben...


Ez - a fertőzésveszélyre való tekintettel - szerintem az ostobaság teteje, pláne, hogy a csótány iszonyatosan gyorsan szaporodik...

2012. márc. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!