Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten megsegít? Ugy értem,...

Isten megsegít? Ugy értem, hogy tényleg ő segit vagy ha nagyon bizom valamiben akkor az ugy is bejönn, tudatalati.

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 22:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
97%
Nos van egy ide vágó szólás mondás:Segíts magadon isten is megsegít!
2009. jún. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
23%
Akkor mi értelme imádkozni hozzá?
2009. jún. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
66%
12:07 - SEGÍTS MAGADON, ISTEN IS MEGSEGÍT - hallottad már?
2009. jún. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

Igen, hallottam .

Hát te azt, hogy

Annyit ér mint halottnak a csók ?

2009. jún. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

A forgalmas országút szélén Eulália nővér kerékcserével bajlódik. Végre megáll mellette egy autó, és a vezetője segít a nehéz munkában.

Közben nem állja meg, odaszól:

- Kedvesnővér. hogyhogy nem segítettek odafentről?

Eulália nővér elmosolyodik:

- Dehogynem segítettek ! Önt küldték!

2009. jún. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
-Jól van Eulália nővér ezennel el is köszönök ! :)
2009. jún. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
52%

Egy nem túl példás életű férfiú megy át a vasúti átjáróban, amikor véletlenül beszorul a lába a sínek közé. Elkezdi rángatni, de semmi eredmény. Aztán zajt hall és meglátja a közeledő vonatot.


- Istenem, segíts és abbahagyom az ivást! - kiáltja.

Semmi eredmény.

- Istenem, segíts és leszokom a dohányzásról!

Ugyanaz. A vonat elkezd dudálni.

- Istenem, ha segítesz, leszokom az ivásról, a dohányzásról és a feleségemet sem csalom meg többet!

Ekkor hirtelen lazul a szorítás, kiszabadul a lába és az utolsó pillanatban elugrik a vonat elől. Leporolja magát, az ég felé néz és így szól:

- Köszönöm Istenem, de megoldottam egyedül!

2009. jún. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
93%
12:07: igen, hallottam...ezért nem értem, mi értelme van Istenhez imádkozni és mi értelme van egyáltalán ennek az egész istenes hülyeségnek...ha már segítek magamon , nincs szükségem istenre... és nem tudom miért kellett azért lepontozni, mert leírtam, mi történt meg velem... ha annyira segíteni akart volna isten, akkor ki sem gyullad a ház, vagy ha kigyullad, valaki segített volna rajtunk és nem kellett volna nekem gyerekfejjel pánik nélkül gondolkodni....ugyanis a felnőtt, 3 gyermekes szomszéd nagy tátott szájjal ennyit mondott: és akkor én most mit csináljak?
2009. jún. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Miért pontoztak le ?


Mert ilyen sötét emberek. Egyáltalán nem örülnek, hogy kijöttél a tűzből, inkább sültél volna meg, mint ilyeneket állítani, hogy nincs Isten és nem segít.

Csak az önnön hitüknek a visszaigazolását díjazzák. Az ellentétes vélemények zsigeri gyűlőletet váltanak ki bennük.

2009. jún. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!