Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ti elfogadnátok hogy Európa...

Ti elfogadnátok hogy Európa iszlám legyen?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2012. márc. 1. 12:18
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Napirai11 válasza:

Kedves utolsó kommentelő!

Láttam a kommenteidet.

Az Invesztor nevű figura egy érzelmileg kiégett emberke lehet, aki utál mindent, és mindenkit, nem érdemes vele foglalkozni, pláne felhúznod magad a kommentjein nem érdemes.

Amiket leírtál, azok súlyos dolgok.

Isten dolga az ítélkezés,és kizárólag Ő dönti el, hogy megbünteti-e Európát, és ha igen, akkor hogyan,és mikor?

A jövőbe mi nemláthatunk bele, ezért biztosra sem vehetjük azt, hogy amiről a kérdés szól, az bekövetkezik- e valamikor. Filozófálgatni lehet ezen, de akkor sem jutunk előrébb: nem tudjuk meg azt, hogy egyszer Európa tényleg iszlám lesz-e, vagy sem.

Üdv: Napirai

2012. márc. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
49%
Koszonom a valaszt Napiraj.Igazad van sajnos tudod itt Romaniaban nehez magyarnak lenni folleg miota meg a PUNIJO azaz az Europai Unio is szarik rank habar nekem itt megis jo a sorom de csak keves emberen tudok segiteni hogy ne fogyjuk annyira.
2012. márc. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Tisztelt romániai magyar válaszolótársunk! Annyi színtiszta fájdalom, annyi hiteles keserűség, jogos és érthető harag tömörödik a soraidba..mind-mind az enyém is, aki nem erdélyi vagyok. Másként - másnak - szerettem volna én is a "közös" Európát: valóban közösnek, mindenekelőtt. Olyannak, amely szembenéz az elkövetett bűnökkel, hibákkal - és orvosolni próbál, békésen, méltányosan, okosan. Ezek utópiák azonban. Az ún. "Európa" az maradt, ami volt: a humanitás és értékvezéreltség leple alatt a törzshatalmak cinikus, pöffeszkedő érdekszövetsége. Számomra még a nyilt, nyers orosz imperializmusnál is visszatetszőbb egy álszent gyarmattartó, amely ostoba is. Amit te jogos haragodban kívánsz, bekövetkezik nemsokára. Ez a szánalmas csökevény, ami ma Európa, a saját sírját ássa: még néhány emberöltő, és végez vele a muszlim beözönlés, térnyerés. Már most a haláltáncát járja, de mintha tudatmódosító szerrel volna tele: nem érzékel semmit a veszélyből. Kétségtelen: megérdemli a sorsát - csak azt a sorsot, sajnos, osztani fogjuk vele együtt. Ha a közös jóból ki is rugdosott mindig minket - a közös pusztulásba beleránt. Sovány vígasz, hogy én már, személy szerint, "odaát" leszek akkor..
2012. márc. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem mondhatjuk azt, hogy azért, mert valakik a múltban szemétséget tettek, azért szenvedniük kell a leszármazottainak..
2012. márc. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

33-as vagyok:


No, 34-es válaszoló, te is alaposan megértetted, amit írtam..Nem baj - azért még nem adom fel. Üdv.

2012. márc. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Megértettem én.

Úgy tényleg megérdemli, hogy hülyék bármit is tenni ez ellen, de ha úgy kívánod nekik, hogy megérdemlik a múltbéli tetteikért, akkor ne tedd. És igazából ez annak szólt volna, aki írta folyamatosan, hogy Európának el kell buknia és majd meglátják, hogy milyen elnyomva lenni, meg a többi hülyeségét is ahogy írogatta. Bocsi, ha te nem így látod, hogy hű de jó, ha Európát elözönlik a muzulmánok. Csak már annyi kommentet olvastam itt arról, h ráfér Európára, hogy árasszák el a muzulmánok, hogy azt hittem, te is ezt akarod.

2012. márc. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Megértettem én.

Úgy tényleg megérdemli, hogy hülyék bármit is tenni ez ellen, de ha úgy kívánod nekik, hogy megérdemlik a múltbéli tetteikért, akkor ne tedd. És igazából ez annak szólt volna, aki írta folyamatosan, hogy Európának el kell buknia és majd meglátják, hogy milyen elnyomva lenni, meg a többi hülyeségét is ahogy írogatta. Bocsi, ha te nem így látod, hogy hű de jó, ha Európát elözönlik a muzulmánok. Csak már annyi kommentet olvastam itt arról, h ráfér Európára, hogy árasszák el a muzulmánok, hogy azt hittem, te is ezt akarod.


Ugy nezem nekem szolt.Nos azt irod az osok buneiert ne feleljen a jovo nemzedeke....erdekes mi meg most is iszuk a levet egy olyan esemenynek ami tobb mint 90 eve volt.Kony szokne a gyonyorusegtol a szemebe ha latnam peldaul Bukarestben mikor egy muzulman rendelkezne osi egyetemen hogy csak torokul lehessen tanitani....ha olvasol a neten vagy nezel hiradot tudod mirol beszelek....es meg menyyi finomsagban volt/van reszunk azt csak igazabol nem is nekik hanem annak a nyugat europanak kivanom akik tudatosan a karjaikba lokott.

2012. márc. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!