Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Valaki írna az új bibliáról?

Valaki írna az új bibliáról?

Figyelt kérdés
monták hogy nézzek utánna, de sehol nem találtam róla semmit!!!
2012. febr. 4. 22:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

"Igaz, h benne van a Bibliaban, h aki hozzatesz/elvesz, ahhak kampec, de sztem evszazadokon keresztül, forditasokon keresztül azert tettek/vettek el belöle/hozza."


Nem is él már egyik se.:)

2012. febr. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat, de tudom ha valaki elvesz/hozzátesz kampec, de hallottam azért egy-két dolgot, az új biblia nem a régiből vesz el, nem tesz hozzá, ez egy teljesen másik, ez nem a múltról, hanem a mostról, és a jövőről szól, és ebből meg kapta valaki a választ, hogy nem az új szövetségre gondolok!!!
2012. febr. 5. 10:28
 13/24 anonim ***** válasza:

"Valaki írna az új bibliáról?"


Nincs új Biblia. Az van amit több ezer évvel ezelőtt megírtak, és abban vannak olyan részek is, amelyek korunkra vonatkoznak. Új Biblia tehát nincs, max új Bibliafordítás, a kettő meg nem ugyanaz. De az új Bibliafordítás is attól függ, hogy Neked mihez képest új.


"monták hogy nézzek utánna, de sehol nem találtam róla semmit!!!"


Nem tudom, ki mondott Neked ilyet, de nem mondott igazat. Mint említettem, nem létezik új Biblia. Ennek alapján érthető, hogy nem találtál róla semmit.


Tájékozódásként pedig ajánlanám Neked ezt a honlapot, illetve a Biblia olvasását:


[link]

2012. febr. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Lehet hogy furán hangzik, vagy nem 'hisztek a médiumokban, de ismerek valakit, aki kapcsolatban van egy médiummal, és neki monta, és ő neki ez nem pénz, és mondták hogy nézzek utánna, de nem nagyon találtam róla valamitis! De majd eljön azaz idő mikor szükség lesz az ÚJ BIBLIÁRA!!!!
2012. febr. 5. 12:32
 15/24 anonim ***** válasza:

"ez egy teljesen másik, ez nem a múltról, hanem a mostról, és a jövőről szól"


????

ez lehet egy érdekes könyv,de semmiképpen sem BIBLIA!

A médiumokat meg hanyagolnám...,nem lehetsz biztos abban,hogy épp nem a sátán csapdája-e...

2012. febr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Más oldalon is ajánlgatom,de Nektek is ajánlom megnézésre,elég tanulságos!!


[link]

2012. febr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

"Lehet hogy furán hangzik, vagy nem 'hisztek a médiumokban, de ismerek valakit, aki kapcsolatban van egy médiummal, és neki monta, és ő neki ez nem pénz, és mondták hogy nézzek utánna, de nem nagyon találtam róla valamitis! De majd eljön azaz idő mikor szükség lesz az ÚJ BIBLIÁRA!!!!"


Most már gyanítom hogy a kérdés provokáció gyanánt íródott ki.


1. a Bibliának semmi közük nincs a médiumokhoz, sőt kifejezetten tiltja. (5Móz 18,9-11)


2. Nincs szükség új Bibliára, örökre ez marad érvényben ami van, erről Jézus Krisztus tett bizonyságot:


"Az ég és a föld elmúlnak, de az én beszédeim semmiképen el nem múlnak." (Lk 21,33)

2012. febr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Csak hogy az új bibliát, egy médium kapta, és azt írta le, és ezt a nevet kellett adnia, csak gondoltam, kapok konkrét dolgokat, de mindeggy!!!!!!
2012. febr. 5. 22:10
 19/24 anonim ***** válasza:

Nem tudom, h igaz-e, de sztem leginkabb azon a vonalon tudnal utanajarni, akitöl szarmazik az infod.

Ha aki diktalta, csak egy mediumnak diktalta le, akkor ez nehezen bizonyithato, hogy nem-e csak kitalalta az allitolagos medium, mert neki igenis anyagilag is erdeke (a könyvek eladasabol szarmazo haszon).

(En ketkedessel fogadom, mert inkabb a vallasok megszünese fele megy a vilag, akkor minek kene pont Biblia cimet adni...)


8.

2012. febr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már máshonnanis kaptam infókat!! És ez nemis a vallásokról, hanem a jövőről szól, és az Isteni szeretetről! A jövő alatt azt értem, lehet hogy hisztek benne, lehet hogy nem, de 2012-es időszak, antikrisztus, meg ilyenek, kemény dolgok ezeket, és hanyagoljátok a bunkó, alpári, tróger megjegyzéseket!!!!!!!
2012. febr. 6. 19:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!