Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha találkoznál Istennel, és...

Ha találkoznál Istennel, és egy kérdést feltehetnél neki bármiről, mi lenne az?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 13:37
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Van az 30 milliárd is! :))) Hála az Úrnak!


János 14, 2-3

" Az én Atyámnak házában sok lakóhely van; ha pedig nem volna, megmondtam volna néktek. Elmegyek, hogy helyet készítsek néktek.

És ha majd elmegyek és helyet készítek néktek, ismét eljövök és magamhoz veszlek titeket; hogy a hol én vagyok, ti is ott legyetek. "

2012. febr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Szép kilátások... pont ezt nem akarom - egyedül érzem jól magam.
2012. febr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Nézzük a tényeket a Föld felületét kb. 70% borítja víz.

A maradékon osztozik: - sivatag ,tundra ,hegylánc jégsapka.

Így kb. 3-4% marad ami lakható az ember számára. S így is eltart több mint 7 milliárd embert.


Vegyük csak az országunkat. Nagyon jó a föld mezőgazdasági termelésre. Rengetegszer lehet hallani azt hogy a parlagfüvet irtani kell. Miért? Mert nincs a föld mezőgazdaságilag kihasználva. Mert nem éri meg termelni. hiába termelsz csak nagyon kevésért tudod eladni ezért inkább nem is termel. Nem azért van éhezés mert nem tudnánk elég élelmiszert termelni. Gazdasági okai vannak.

Jézus 5 kenyérből és 2 halból vendégelt meg 4000 embert.

A kajával nem lenne semmi gond lesz bőven. S a Teremtőnek nem okozna gondot termővé tenni a sivatagokat. Azok pedig hatalmas területek pl. Szahara.

2012. febr. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Vidiripi, neked mennyit fizetnek, hogy ekkora marketinget csinálsz a főnöködnek? Tudom, lojálisnak kell lenni a céghez, de túlzásokba ne essünk már... =P


Ha van 10 percet, légyszi, nézd meg ezt a videót, és véleményezd.

http://www.youtube.com/watch?v=mMKCn4MsPhA


Ha nincs felirat, a jobb alsó sarokban a CC-re kattintva előhozhatod.

2012. febr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Akkor én valamit nagyon benézhettem mert semmi többre nem számíthatok mit az apostolok idejében élt keresztények.

A "főnököm" ezt előre megmondta akkor annyi volt a juttatás és manapság is annyi.

Ez van.


De ez nem érv amit írsz. Van érved is?

2012. febr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

X. Leó pápa kitalálta a búcsúcédulákat. Egyszeri parasztember megvásárolta, és voilá, fel lett oldozva bűnei alól. Mit neki gyónás! X. Leó pápa kapott juttatást (ő találta ki, ha nem is mindet magára költötte, de biztos készítettet pár arany gyűrűt amit lehetett csókolgatni, drága ruhákat, lakomákat rendezett...), holott ő miben volt különb, mint bármelyik hívő ember?


Ja, a tűz közelében volt... Ahol a meleg, ott a büdös is... Te túl távol vagy, ott hideg van, de tiszta a levegő =P. Remélem a hasonlatot érted. Ha te lennél mondjuk Németh Bandika, a Hitgyülisek vezetője, mindjárt telne Mercedesre... A juttatásról ennyit.


Régen ezért a véleményért engem elégettek volna, mint eretneket. Tényleg, mi a véleményed arról, hogy az egyház, Isten nevében embert is öltek? Hatodik parancsolat meg lóf@sz se? Vagy ez olyan tárgyalási alap, attól függ, milyen nézetei vannak az embernek?


- Hiszel Istenben?

- Nem.

- MEGÖLNI!

- Hiszel Istenben?

- Igen.

- Hiszel az én Istenemben?

- Nem.

- MEGÖLNI!


Mai szemmel nézve olyan dolgok miatt ölt az egyház ember, amit a kor miatt még nem értettek, mint pl. a járványok. Nőket kiáltottak ki boszorkánynak, és roppant változatos és brutális módszerekkel addig kínozták őket, amíg be nem ismerték, hogy igen, azok. Ezután egyszerűen megölték őket. És még csak a boszorkányokról beszéltem, akik koholt vádakkal voltak azok. Többiekről egy szót sem szóltam... A járványok elmúltak? Igen. Miért? Mert akik elkapták, meghaltak, akik meg nem, azok immúnisak voltak rá és túlélték. Természetben így van, aki gyenge, elpusztul, aki erős, megmarad. De ebbe is belemagyarázod majd Istent...


Németország a II. világháború alatt. A Wehrmacht katonájának derékszíjának csatján ez volt olvasható: Gott mit uns, azaz Isten velünk van. Most már értem, mi volt az a nagy zsidó irtás, elvégre a zsidók ölték meg Jézust, valahogy meg kellett bosszulni... =P


De most amit írtam, majd valami Bibliai idézettel úgy is megmagyarázod...

2012. febr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Vidiripi


1. Nincs közöm a Rómában székelő egyházhoz semmilyen formában.

2. Nem tetszik a Mercedes.

3. Azok az egyház vezetők nem értették meg Jézus tanítását.

Sőt erősen kétlem hogy egyáltalán figyelembe vették azt amit a biblia ír. (Isten nevében embert ölni) Hehe ez jó. Mi Isten neve?


Járványok: Jóbot ki sújtotta minden féle betegséggel?


Igen a zsidók ölték meg Jézust mit kell ezen magyarázni? Ez tény.

Tudom hogy ez volt az övcsatjukra írva. Szeretem a történelmet.

A nyugati fal ,Waffen SS ,A 2. Világháború Gladiátorai - Waffen SS ,Háború színesben , A háború fegyverei ,Hitler csatlósai.

Rengeteg ilyen filmet néztem és olvastam is sokat ezekről az eseményekről.

De Jézus nem azért jött a Földre hogy hadsereget verbuváljon s kardal győzze meg az embereket. Neki más feladata volt.

2012. febr. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Én azt kérdezném tőle, hogy miért büntet állandóan, és hogy ez véget ér-e valaha.
2012. jún. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!