Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Most komolyan, Bűn a maszturbá...

Most komolyan, Bűn a maszturbálás?

Figyelt kérdés
(16/F) Mint mindenkit, engem is jobban érdekel a szex, mint előtte. Ez természetes, ügyelek rá, hogy ne vétkezzek. De itt van a maszturbálás, én meg nem tudom, hogy az bűn-e, vagy nem? mert ha meg nem maszturbálnék állna a farkam egész éjjel, ami zavarna, sőt állítólag még egészséges is... de Isten nem mondta-e volna, ha bűn lenne?
2009. máj. 28. 20:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
82%
Nem bűn! Így ismered meg a testedet, hogy mi jó neked, és később ezt (ha okosan csinálod) felhasználhatod a szexuális életedben. Rájössz, mitől gerjedsz be, szerintem nem gáz. csinálja mindenki, akinek szüksége van rá...! A Bibliában sok olyan tiltás van, amit nem kell "úgy" venni, vagy ma már nem úgy van, stb...Emiatt ne aggódj, akkor mindenki a pokolra jutna, hisz majd' mindenki csinálja/csinálta!
2009. máj. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
3%
Az. Ha mégegyszer csinálni mered, akkor eljön érted a Mumus és kapsz tőle 100 korbácsütést, megcsonkít, aztán a pokolra kerülsz!
2009. máj. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
3%
es amit meg kifelejtettel meg is vakulsz es szoros lessz a tenyered is.... dehogy bun.... ne szorakozzal mar....
2009. máj. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
69%
nem bűn
2009. máj. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
37%
Igen, bűn. A BTK szerint 5-től 20 évig tartó börtönbüntetés szabható ki érte. A Medvedisznóember meg azt mondta, hogy nem szabad a távolsági buszra először a jobb lábat feltenni felszállásnál, igaz ennek megszegése esetén csak 3 év fogházbüntetés szabható ki.
2009. máj. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Szerintem az inkább "bűn" - ha már így kérdezed - ha nem lehet veled normálisan beszélgetni, mert idegbeteg vagy, harapós, rossz kedvű: mert nem tudod levezetni a felgyülemlett szexuális feszültséget (ami normális, hogy van - ezért pl. örülhetnél is). Matyizni jó, különösen serdülőként, vizsgaidőszakban, feszültséglevezetésnek - ahogy az előbb írta valaki: megismerni, hogy mi jó neked. Az már megint egy másik kérdés, hogy ha barátnőd van, és lehetne mit kezdeni egymással, de te jobban szereted Marok Mariskát... Szerintem ez inkább "bűn". 16 évesen nem kellene ezt felnagyítva az élet központi problémájává tenni. Olyan sok kihívás és szép dolog van az életben, ez a legkisebb, sőt, említésre sem méltó. Szerintem.
2009. máj. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
65%

NEM bűn. Ha jól esik csináld, és ahogy az első is írta, így ismered meg a tested!


A szabadságvesztés büntetéssel poénkodónak meg csak annyit, hogy 5-15 éves lehet a szab.veszt. (20 év csak halmazati vagy összbüntetés esetén), illetve ha 3 évre zárnak be valakit, azt nem fogházba fogják becsukni. Légyszi koncentrálj a kérdésre, ahelyett, hogy valótlan dolgokat írsz!

2009. máj. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
86%

miért lenne bűn az, ami jó érzés??

csináld nyugodtan, ahányszor jól esik. :)

2009. máj. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
0%

"elmebaj, egyke és sívár bűn"

József Attila szerint (is) bűn

2009. máj. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
80%
szia,a biblia szerint igen,minden szexualitással kapcsolatos dolog házasságon kívül tiltott dolognak számít.Az ,hogy milyen elvek és értékrend szerint élsz viszont a te döntésed.
2009. máj. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!