Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy illeszkedjek be?

Hogy illeszkedjek be?

Figyelt kérdés

Egy 14 éves lány vagyok akit így többnyire le néznek a vallásom miatt...nem rég óra vagyok vallásos de teljes szívvel hiszek Istenben!

De mivel egy faluban lakok csak én vagyok ilyen fiatal aki vallásos a többiek le is néznek emiatt a suliba(faluba)

Mit tegyek?


2011. dec. 16. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Keress olyan barátokat, akik így is szeretnek, vagy olyanokat, akiknek ugyanilyen érdeklődése van.


Ne próbálj meg beilleszkedni! Ne akarj megfelelni az embereknek, még ha nehéz is.

Gondold csak végig: ha csak azért szeretnek, mert ugyanolyan vagy, mint ők, akkor az milyen szeretet? Milyen barátság?


Kedvesem, nem lehet neked könnyű így, de hidd el, nem megoldás, ha benyalsz nekik! Legyél bátor, legyél igazi egyéniség!;)

2011. dec. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Igaza van az előttem szólónak. Ne másokhoz alkalmazkodj! Légy mindig önmagad! Mindenki más már úgyis foglalt.


Üdv

Mihály

2011. dec. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vállald fel, hogy ez vagy te, és ne foglalkozz a többiekkel, igaza van az előttem szólóknak. A vallásod meg magánügy, nem kell vele reklámtáblát viselned.
2011. dec. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,tanácsokat!:)
2011. dec. 17. 16:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!