Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A feszültség feloldására...

A feszültség feloldására megtud-e segíteni Isten, vagy ez ellen csak én tehetek?

Figyelt kérdés

Bocsi ha rosszul fogalmaztam


Nagy szükségem van segítségre


2011. okt. 3. 15:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
"Minden terheteket Énreám vessétek,mert Nekem gondom van rátok. Vegyétek fel az én igámat mert az Én igám boldogító és az Én terhem könnyű." - Így szól az Úr
2011. okt. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Mert egy gyermek születik nékünk, fiú adatik nékünk, és az uralom az ő vállán lesz, és hívják nevét: csodálatosnak, tanácsosnak, erős Istennek, örökkévalóság atyjának, békesség fejedelmének!"

Ézsaiás könyve 9:6 [Prófécia Jézusról]


"Megigazulván azért hit által, békességünk van Istennel, a mi Urunk Jézus Krisztus által." Római levél 5:1


"Mert az Isten országa nem evés, nem ivás, hanem igazság, békesség és Szent Lélek által való öröm." Római levél 14:7


"A reménységnek Istene pedig töltsön be titeket minden örömmel és békességgel a hívésben, hogy bővölködjetek a reménységben a Szent Lélek ereje által." Római levél 15:13


"Semmi felől ne aggódjatok, hanem imádságotokban és könyörgéstekben minden alkalommal hálaadással tárjátok fel kívánságaitokat az Isten előtt. És az Istennek békessége, mely minden értelmet felül halad, meg fogja őrizni szíveiteket és gondolataitokat a Krisztus Jézusban."

Filippibeliekhez írt levél 4 : 6 - 7



Matt Maher – You Were On The Cross

http://www.youtube.com/watch?v=ZCPsZ-Vi6Ck



Dr. Tapolyai Emőke keresztény pszichológus honlapjáról díjmentesen letölthető előadások:


[link]



"Békesség az atyafiaknak és szeretet hittel egybe az Atya Istentől és az Úr Jézus Krisztustól! A kegyelem legyen mindazokkal, a kik szeretik a mi Urunk Jézus Krisztust romlatlanságban. Ámen." Efezusbeliekhez írt levél 6: 23 - 24

2011. okt. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm !! egyszerűen csodállatosak vagytok! Nagyon sokat segítettetek!


Szerető testvéretek:

Noémi :)

2011. okt. 13. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!