Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A feszültség feloldására...

A feszültség feloldására megtud-e segíteni Isten, vagy ez ellen csak én tehetek?

Figyelt kérdés

Bocsi ha rosszul fogalmaztam


Nagy szükségem van segítségre


2011. okt. 3. 15:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Ha imádkozol(hittel),elmondod Neki,mitől vagy feszült és kéred,hogy adjon neked békességet,megadja.Tehát a válasz,IGEN,tud segíteni,hiszen mindenható.
2011. okt. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Ozmium42 ***** válasza:
79%
Nekem már segített, amikor kértem, hogy segítsen megoldani egy konfliktust. A konfliktus végül úgy oldódott meg, ahogyan nem is számítottam. Érzékelheti volt az isteni tevékenység.
2011. okt. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12%

Nem létező valami létező problémát nehezen tud megoldani,


így igen, magadnak kell megtalálnod a megoldást.

2011. okt. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


15:18 nak

Nem konfliktus helyzetben vagyok , csupán félelem, aggodalom, kudarc élmények.

Szeretném ha Isten tényleg segítene.

2011. okt. 3. 16:19
 5/13 anonim válasza:
100%

Én most olvastam egy könyvet, a címe: Istenre hangolva. (Író: Gary Chapman). Meleg szívvel ajánlom, hogy olvasd el!

Isten úgy tud segíteni a problémádon, ha Te leteszed azt és rábízod a gondodat! Remélem megoldódik a problémád!

2011. okt. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező!


A válasz a kérdésedre igen, Isten tud segíteni. Ezért figyelmedbe ajánlanám a Bibliából például a 37. Zsoltárt. :-)

2011. okt. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Add át Jézusnak a félelmeidet. El tudja venni és megszűnteti. Ismerek valakit akivel ez megtörtént.
2011. okt. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen, Jézus olyan békességet ad neked, amit a világi dolgoktól nem kapsz meg. Ajánlom Anthony De Mello könyveit, én most vettem meg a Szárnyalást és a Szív ébredését az egyik kis könyves kuckóban a metró aluljáróban (valami okból ilyen helyeken nagyobb választékkal kapható. Kemény 990 ft darabja.)

Olyan kis történetek vannak bennük, amelyek ha elmélkedsz rajtuk, tényleg megváltoztatják a gondolkodásmódodat és segítenek ledobni a negatív érzéseidet.

Ugyanis ezek valójában csak a te fejedben léteznek, nincs igazi létjogosultságuk. Ha nem azonosulsz velük, nincsenek rád hatással.

Üdvözlettel,

freya

2011. okt. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
megszűnteti -> megszünteti
2011. okt. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen. Talán úgy tud segíteni, ha te is mindent megteszel, ami tőled telik, és belátod azt, hogy egyedül összességében kevés vagy a megoldáshoz.
2011. okt. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!