Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha Isten "meglátogatna" és...

Ha Isten "meglátogatna" és feltehetnél neki egy kérdést mi lenne az?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 08:29
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
44%
Hogy mi a "Végső Kérdést" es miert pont 42 a valasz?:D
2011. aug. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
91%
Sokáig kell még szenvedni itt, vagy magaddal viszel engem és a páromat???Mit kell még megtennem?
2011. aug. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
90%

Hát, nem tudom biztosan, hogy milyen helyzetre gondolsz. De talán ezt: "Ugye, ha visszamész, mehetek Veled?" :)


Egy ilyen vagy hasonló találkozásról tényleg csak elképzeléseim vannak; ez a dal nagyon jól kifejezi ezeket:


MercyMe – I Can Only Imagine /with lyrics/ http://www.youtube.com/watch?v=0xwzItqYmII

2011. aug. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
56%
Biztos, hogy semmit.
2011. szept. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
96%
Nem hiszem, hogy megtudnék szólalni :)
2011. szept. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 Vree ***** válasza:
72%

Nagyon sok mindent lehetne, de gyanítom, hogy nem válaszolna...


Pl. a korlátlan energia képletét :p De bármilyen új technológiai megoldás is megteszi.


Ha nagyon okos akarnék lenni akkor valami olyan infót mind a mindentudás/mondenhatóság titka, vagy valami olyan tudás ami összeomlasztja a rendszert (rendszer alatt az univerzumot értem).


De gyanítom hogy utálja az okostojásokat, akik nagyon ravaszak próbálnak lenni, úgyhogy elküldene a fenébe.:p

2011. szept. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
6%
Talán azt kérdezném, honnan jött. Szó szerint honnan érkezett. Mert ha létezik, valaminek léteznie kellett, ami erőt adott neki, ami teremtésre bírta, alkotni sarkallta. És ha azt felelné, erre is a hitem a válasz, és hogy bízzak benne, az arcába csapnám az ajtót. Ha tudna választ adni erre az egy kérdésemre, talán lángra lobbanna egy kis rejtett szikra a szívemben, és némi hittel telt csevejre invitálnám egy tea mellé. Ha ezt elfogadná - talán tényleg hinni kezdenék benne...
2011. szept. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
28%
Rossz a kérdés. Isten nem látogat meg senkit aki nem keresi őt. Ha viszont mégis megtenné, akkor az az ember pont úgy járna, mint Saul. Megértene mindent, és nem jutna eszébe hülyességekkel fárasztani az Úrat.
2011. szept. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
30%
*Urat.
2011. szept. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
93%
Meg tudsz nekem és a többi embernek bocsátani?
2011. szept. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!