Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha Isten "meglátogatna" és...

Ha Isten "meglátogatna" és feltehetnél neki egy kérdést mi lenne az?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 08:29
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
93%

Azt kérdezném hogy miért higgyem el hogy Ő valóban Isten és ez nem csak a hazugság atyjánaka a trükkje?


De ha biztosan tudnám hogy valóban Istenről van szó akkor azt kérdezném hogy mi az akarata az életemben.

2011. aug. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
87%

Eddig még minden kérdésemre választ kaptam. Semmit nem kérdeznék, de ha már testben megjelenne, meghívnám egy jó kávéra és megmondanám neki, hogy szeretem.

Freya

2011. aug. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim válasza:
50%
Azt kérdezném: Istenem! Miért bünteted az embereket betegségekkel, szenvedéssel, nyomorúsággal a saját hibád miatt? Hisz mi mind olyanok vagyunk, amilyennek teremtettél, ha valami hibánk is akad, az belőled fakad dréga teremtőm.
2011. aug. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
83%
És ha Ő azt mondaná, nem én büntetlek titeket, hanem ti magatok okoztátok a bajt, akkor mit szólnál? Ha számon kérné rajtad, TE mit teszel magadért és másokért, akkor te mit szólnál?
2011. aug. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom, miért törölték a válaszom, első voltam, szerintem semmi provokáló nem volt benne... azt kérdezném, hogy ha mindig is volt és mindig is lesz, mindentudó és mindenlátó, mindenható, és valóban jóságos, akkor hogy engedhette, hogy az ő nevében milliók vérét ontsák, háborúkat indítsanak, kegyetlenkedjenek, hazudjanak és emberek millióit manipulálják? Mindezt az ő szent nevében...
2011. aug. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
82%

"Azt kérdezném: Istenem! Miért bünteted az embereket betegségekkel, szenvedéssel, nyomorúsággal a saját hibád miatt? Hisz mi mind olyanok vagyunk, amilyennek teremtettél, ha valami hibánk is akad, az belőled fakad dréga teremtőm."


Van gyereked? Ha igen, majd okold magadat, ha a gyermeked hibázik.

2011. aug. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
79%
Nana, elég a hülye példákból. Nagyon nem ugyanaz. A gyereket bár te hozod létre a pároddal, ti nevelitek, a környezete, a tőletek független környezete nagyon is befolyásoló tényező, ő is egy egyénisgként születik, hibákat pedig mindenki követ el. Igen, angyon sok hibáért a szülő a felelős, sokért viszont nem. A hitetek szerint viszont Isten teljhatalmú úr, aki teremtette az embert. Teremtse tökéletesnek, és nincs kérdés. Nem tette. Egy tökéletlentől pedig ne várd, hogy tökéleteset hozzon létre...
2011. aug. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
72%

Azt kérdezném:

"Nézd, lehetne szó róla, hogy én véletlenül se a Mennyországba kerüljek? Tudod, nem érezném jól magam egy olyan helyen, ahol távol vagyok mindazoktól, akiket szerettem. "

2011. aug. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
87%
"Mi a kvantumelmélet és az általános relativitáselmélet ellentmondásmentes egyesített elmélete?"
2011. aug. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
84%
Hűha,ez aztán az ütős cumó!!! KÉRSZ???
2011. aug. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!