Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kik az igazi keresztények?

Kik az igazi keresztények?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom keresztényektől, hogy ne keverjük össze a az x keresztények tartott csoportot az igazi keresztényekkel, bár ők is ugyanúgy annak tartják magukat. Mégis mi alapján lehet megkülönböztetni őket szerintük?
2009. ápr. 8. 11:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
húú de utálom amikor ilyen 50soros bibliai szarságokat bemáolnak. Nincsen önálló gondolataitok?
2010. aug. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Igazad van! Az első oldalon lévő, legelső hosszabb szöveg tényleg kb. 50 sor, tán megszámoltad? Akkor nagyon türelmes ember lehetsz, még sokra viszed. :))

De ne gondold, hogy gúnyolódom, csak annyit jegyeznék meg, hogy ezzel az erővel azt az 50 sort, el is olvashatod, ha megtetted, akkor bocsi!

50 sor manapság - mi az?


A többi, amit én (részben) másoltam be, már csak 20-30 sor, na ez már igazán nem lehet leküzdhetetlen akadály.


A tartalma a lényeg, amivel úgy gondolom a kérdésre meg adtuk a bibliai választ.

2010. aug. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Jézus azt mondta, a gyümölcseikről ismeritek meg Őket. Nem kell minden vallás hitnézeteit elejétől a végéig kivesézni, hogy el tudd dönteni ezt a kérdést. Milyen gyümölcsöt terem az XY egyház vagy felekezet? Mit tesz az emberekért? Teszi-e azt amivel Krisztus megbízta a követőit, vagy csak beszél róla? Esetleg mélyen hallgat? Sok összetevője van ennek a kérdésnek, de jó gyümölcs dolgában azért nincs tülekedés, lássuk be.
2015. nov. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
végignéztem,sajnos nem találtam jó választ,senki nem mutatja meg milyenek a keresztênyek,van akinek a válaszában látni hogy keresgél és közeledik a "tüzhöz"de nem tud még helyes utat mutatni.Ebböl az egyszetü kérdésböl is látni hogy széles azaz ösvêny,keskeny azaz út.Nem feladni,tovább küzdeni a tiszta hitért.
2016. szept. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Ha még érdekel vagy bárki mást,fogok irni!
2016. szept. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!