Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Melyek azok a vallások ahol...

Melyek azok a vallások ahol egyszere több feleségem is lehet?

Figyelt kérdés
Ás vallásonként mennyi a max feleség? És melyik országban elterjedtebbek ezzek a vallások? :)
2011. jún. 26. 10:52
1 2
 11/11 munyamunya ***** válasza:

Kedves 29/L !


Valószínűleg azért tűnik "érdekesnek" a hozzászólásom, mert a benne található igazságokat egyetlen hagyományos, bevett egyház vagy felekezet sem tanítja, mivel gyakorlatilag mindenhol figyelmen kívül hagyják az Isten parancsolatait és rendeléseit, helyette pedig emberek által kitalált dogmákat keresnek.


Minden, amit az előző válaszban elmondtam, írva van a Bibliában, mindenki számára látható és érthető módon, semmi újdonságot nem tettem hozzá. Az én hitem az élő Isten beszédein alapul, ami nem csak az Írásokat jelenti, hanem minden tanítást, amit csak küld az Atya (testvérekkel való beszélgetés, idegenen, akár az utca emberén keresztül érkező intés, természetfölötti tanácsolás álomban, látásban) magában foglal. Krisztust igyekszem követni, tanítványnak tartom magam, akinek még nagyon sok tanulni valója van. De azt tudom, h az Isten elhívott és elválasztott Magának, népének részévé tett, és ha mindvégig kitartok, megmenekülök.

2011. jún. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!