Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka hogy felesegem...

Mi lehet az oka hogy felesegem teljesen visszautasit az agyban, mar evek ota? 13 eve vagyunk hazasok,40 evesek vagyunk, gyerekeink is vannak. Egyszeruen nem akar es kesz.

Figyelt kérdés
Azt mondja egyaltalan nem erdekli a sex
2009. dec. 29. 14:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Ajajj! nem jo kategoriaba irtam a kerdest, mit lehet tenni?
2009. dec. 29. 15:00
 2/6 anonim válasza:
a libidócsökkenést okozhatja rossz táplálkozás, fogamzásgátló, sokminden...nézz utána hogy lehetne feldobni.
2009. dec. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fáradt.

A nőkre lelombozó lehet a kiszámíthatóság, mármint ebből a szempontból!

Próbáld akkor, amikor nem számít rá!

Lelombozó, ha úgy viselkedtek előttük, mintha magatok lennétek( aki nem így szokta, attól BOCS!)

Hívd el sétálni, egy kávéra, stb.

Próbálj meg emlékezni, mi volt az elején.

Próbáld megnevettetni.

Vigyél virágot, csak úgy! de ne ugorj rá, csak kedveskedj.

Ilyesmi...

Írj, hogy sikerült-e.

Szurkolok.. vagy, ha ez sem, akkor ne menj rá a lényegre egy darabig, csak cirógasd...

2009. dec. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
így van, ahogyan az előttem szóló írta...hódítsd meg újra :) mint először ;)
2009. dec. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor fordul elő, hogy az illető máshoz megy. Nem tanácsolom elsőre, de benne lehet a pakliban.
2009. dec. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Bizony rajtam is mulik a dolog. Nekem kell valtoztatnom a hozzaallasomon.
2009. dec. 29. 17:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!