Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Akárhányszor megváltoztathatom...

Akárhányszor megváltoztathatom a vallásomat?

Figyelt kérdés
Vagy van rá valamilyen szabály, hogy hányszor?
2011. jún. 11. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Már hogy lenne :D Ha percenként akarsz vallást váltani, azt is lehet... Szabály, há persze :) Most ez olyan, mintha szabályoznák, hányszor gondolhatom meg, mi a kedvenc színem.
2011. jún. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Papíron ahhoz az egyházhoz csatlakozol, amelyikhez csak akarsz. Arra azért készülj fel, hogy a környezeted előbb-utóbb esetleg majd nem vesz komolyan (és igazuk is lesz).
2011. jún. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4%

Kedves Kérdező!

Az rendben van, hogy valaki az élete során vallást vált, de ha erre töbször sor kerül, akkor el lehet azon gondolkodni, hogy annál az embernél mentálisan minden rendben van-e.

Ha valaki magában ennyire bizonytalan, akkor a legjobb megoldás felkeresni egy pszichológust.

Üdv: egy lány

2011. jún. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

17:45

Ne beszélj már butaságokat.

Azért mert megváltoztatja a vallását nincs semmi probléma vele, egyszerűen csak nem veszi komolyan az egészet. Ez nem psziho probléma, hanem a vallás, mint fogalom értelmezésének a hiánya.

2011. jún. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó, ha valaki élete során egyszer vallást vált, az még ok, de ha rendszeresen váltogatja, akkor már el lehet azon gondolkodni, hogy annál az embernél minden rendben van-e lelkileg/mentálisan. Igazából az ő problémája, nem a miénk. Nekem is van problémám elég. Én csak a véleményem írtam le.

Üdv: 29/L

2011. jún. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nincsen semmilyen problémám, csak megkérdeztem

és nem tervezem megváltoztatni a vallásom

2011. jún. 12. 13:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha nem akarsz vallást váltani, akkor nem értem, minek írtad ki ezt a kérdést.

Üdv: 29/L

2011. jún. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!