Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az öngyilkosok következő...

Az öngyilkosok következő életükben tényleg fogyatékosokként születnek újjá?

Figyelt kérdés
Valamint bűn az öngyilkosság? Megszenvedünk érte a pokolban, vagy valahol máshol?
2009. márc. 12. 19:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
43%

Kedves Nani! :)

Ha olvasod a Bibliát, van benne olyan, amikor valaki a halálból jön vissza. A Bibliában sok kérdésedre megtalálod a választ!

Ha a mennybe kerülsz, láthatod majd fentről a Földet, de nemigazán akarsz majd csak egy pillanatra is letekinteni, vagy foglalkozni Földi dolgokkal, mert olyan jó dolgok fognak körbevenni a Mennyben!

És igen, ha a szeretteid is a Mennybe kerültek, akkor fogsz velük (is) találkozni! :)

A Halál nem olyan, mint az álom.

Az ember halálakor nincs vége az életének, hanem egyből tovább folytatódik a Mennyben vagy a Pokolban.

Úgy is lehet mondani, hogy az időből átköltözik az örökkévalóságban. Az örök jóban, ami a Mennyben van, vagy az örök gyötrelem helyére, a Pokolba.

És a Földi élet befelyezését követően nincs második esély. Ha a Pokolba került, végleg ott marad!

Ezért kell még itt a Földön úgy élni, hogy mikor elköltözünk a Földről, ne a Pokolba kerüljünk, hanem a Mennybe!

Alváskor regenerálódik a szervezetünk, pihen...

Ha már a vallás témánál tartunk, ajánlom figyelmedbe az

ATV Vidám Vasárnap című műsorát, ami vasárnaponként 11-től szokott menni. Ebben a műsorban nyugodtan felteheted az összes kérdésed! :)

-iamgyuszy-

2009. márc. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
88%

"ATV Vidám Vasárnap"

VIGYÁZAT EZZEL!!!

A Jehova Tanú eléggé durva szekta!

2009. márc. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
43%

Kedves előttem válaszoló!


Az ATV-n látható Vidám Vasárnap című műsor nem a Jehova Tanú műsora!


A Vidám Vasárnap a Hit Gyülekezete interaktív televíziós műsora!


Mi köze a Jehova Tanú-hoz? :D


Nem kellene előítélettel lenni...


-iamgyuszy-

2009. márc. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
88%

Bocs', összekevertem...

de a Hit Gyülekezete ugyanolyan húzós szekta. A vezetőjüket meg inkább nem minősítem. Megteheted magad is, ha megnézed a vagyonát, vagy valamelyik előadását.

2009. márc. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
53%

Összekeverted? :)

Az, hogy kinek mennyi a vagyona, lehet állítani bármennyit, bárkiről!


Nem kellene alaptalan előítéletekkel lenni emberek...!

2009. márc. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
77%

"ATV Vidám Vasárnap"

VIGYÁZAT EZZEL!!!

A Jehova Tanú eléggé durva szekta!


Már elnézést, de A Vidám Vasárnap az ATV műsorán nem Jehova Tanúi műsora. A HIT Gyülekezetéjé.


A HIT Gyülekezetének Tanításaival, összejöveteleiken megnyilvánuló magatartásukkal sem értünk egyet a Biblia alapján.


Üdvözlettel: egy Jehova Tanú

2009. márc. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
69%

Kedves előttem válaszoló (egy Jehova Tanú)!


A Hit Gyülekezete igyekszik teljes mértékben Bibliai módon és alapon "működni"!


Az tehát, hogy Ön (vagyis a Jehova Tanúi) a Biblia alapján kifogásolja a Gyülekezet tanításait, összejövetelein megnyilvánuló magatartását,

ellentmondás, mivel éppen, hogy ellenkezőleg,

a Hit Gyülekezete tanításai, összejövetelein való megnyilvánulások mind-mind Bibliai mintát mutatnak, a Biblia alapján, a Biblia szerint zajlanak/történnek (ami nem teljesen mondható el a Jehova Tanúi-ról...)!

Ha jobban/mélyebben ismerné a Bibliát, nem tenne ilyen (és hasonló) megjegyzéseket.

Mondjon nekem csak egy dolgot is, amit Biblia-ellenesen tesz a Hit Gyülekezete?! :) Vagy mégjobbat mondok: ha vannak ilyen "selytései", nyugodtan címezze az érintettnek, vagyis a Vidám Vasárnap című műsorban, élőben telefonáljon be, és tegye fel kérdését, fogalmazza meg kételyeit!

-iamgyuszy-

2009. márc. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
74%
Nyugodj bele, hogy se így se úgy nem születünk újjá.
2009. márc. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
89%
Kérdésedből ítélve úgy gondolom, hogy hiszel az újjászületésben. Van egy - azt hiszem - pszichiáter, aki regressziós hipnózisba vitte pácienseit, és az így tapasztaltakat megírta könyvben. Több kötetes, a címe: Lelkünk útja. Nagyon érdekes annak, aki nem veti el az életnek ezt a lehetőségét. Én még csak az első kötetnél tartok, az alapján nem tudok választ adni a kérdésedre, de talán a többiből kiderül valami. Ha érdekel a téma, ajánlom elolvasni.
2009. márc. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
92%
Én nem hinném,hogy épp fogyatékosként.Azért vagyunk itt,hogy tanuljunk.Hogy tapasztalatokat szerezzünk.Amit az öngyilkos illetö nem fejez be ebben az életében,azt a következöben ujra kezdheti.Szoval ha ez igy van,akkor én nem lennék öngyilkos,mert sok mindent nem szeretnék átélni mégegyszer.
2009. márc. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!