Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hová kerül az öngyilkosok lelke?

Hová kerül az öngyilkosok lelke?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 12:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
15%
A pokolba :S
2010. ápr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%
"A pokol valójában egy szadista ember képtelen álma.." - Айзек Азимов
2010. ápr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
25%
de sztem adnak felmentést aláírt eutanázia esetén:D
2010. ápr. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
28%
Asimovot nem tekintem megbízható forrásnak, mert meghalt AIDS-ben. Állítólag vérátömlesztés során kapta el - persz persze, elhisszük...
2010. ápr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
43%

Nem tök mindegy, miben halt meg Asimov? Akkor is egy zseniális elme volt. Most akkor azt javaslom, kezdd el utálni a világ leghíresebb íróinak és költőinek felét!

Lewis Caroll egy ópium mámoros látomását írta meg, és így született az Alíz csodaországban, vagy akkor ne is említsük József Attilát...

Kedvenc íróm Gabriel Garcia Marquez, zseniálisak a regényei, és a világ, amit teremt, mégis Fidel Castro legjobb barátja, aki szerintem rosszabb, mint az ördög, és az ő barátjának lenni rosszabb, mint az AIDS...

2010. ápr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%
Bármit is érsz el életed során, bármilyen sokra is vitted, a temetéseden a gyászmenet hosszát az időjárás fogja meghatározni!
2010. ápr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
18%
Isaak Asimov szerintem megérdemli, hogy helyesen írják le a nevét. Oroszul Исаак Юдович Озимов, nem hiszem hogy ennek különösebb jelentősége lenne, három éve korában emigrált a család USAba és állítólag soha nem tanult meg oroszul.
2010. ápr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
44%
Az öngyilkosok lelke is ugyanoda kerül, ahová a többieké, azaz sehová. Mielőtt lettünk se voltunk, miután nem vagyunk se leszünk.
2010. ápr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
9%
Ha a vallasos nezetre vagy kivancsi, akkor egyertelmuen a pokolba, mert az ongyilkossag is gyilkossagnak szamit es Isten nem akarja, hogy egy eletet valaki elvegyen, megha a sajatja is. Nincs olyan problema a vilagon, amit valahogy meg ne lehetne oldani vagy tul ne lehetne elni. Az ongyilkossag nem megoldast nyujt, az csak menekules.
2010. ápr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
2%
Lehet, hogy nagy elme volt de nekem egy AIDS-s ne magyarázzon a titkos igazságról.
2010. ápr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!