Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Valami történt velem húsvét...

Valami történt velem húsvét óta. Ki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Megvagyok keresztelve és elsőáldoztam. Aztán sajnos megszakadt a kapcsolatom. Nemrég, mintha újra közelebb kerülnék Istenhez. Kijelentettem, hogy bérmálkozni szeretnék. Nem tudom ez pontosan mivel jár. Nem tudom mit kéne most tennem. Évek óta nem voltam misén, félek elmenni. Szerintetek, így oda állhatok a plébános elé, hogy segítsen nekem az út megtalálásában? Egyáltalán ez hogy működik.

(Elnézést, érzem, hogy nem tudtam jól összeszedni a gondolataimat, de ha valami nem tiszta, akkor kiegészítem)


F/18


2011. máj. 4. 01:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia kedves, küldök neked tanításokat , vagyis keresztény honlapot , de ami fontosabb én szívesen segítek neked BÁRMILYEN kérdésedben, csak írjál bátran az e-mailemre és válaszolok

[link] -itt választhatsz magadnak tanításokat, nagyon sokat fog sehíteni és sokmindent megértesz a bibliából

[link]

/tanitasok/123-keith-moore-tanitasok-hanganyag.html


www.azutgyermekei.hu

2011. máj. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Még eszembe jutott a Fülöp kurzus. Nézd meg, hátha el tudnál menni egy hétvégére - ott sok kérdésedre, bizonytalanságodra választ kaphatsz, és máris könnyebb lesz a papotokhoz fordulnod.

[link]

2011. máj. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat, vasárnap Szentmise
2011. máj. 6. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!