Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi történne a Keresztényekkel/...

Mi történne a Keresztényekkel/Kereszténységgel, ha kiderülne, hogy nem Jézus volt a megváltó?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 11:58
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:
25%
Azok az emberek hazugok,akik azt állítják hogy nem Jézus a Megváltó.Számtalan tény bizonyítja,hogy Jézus az!Megjelenések példa.És miért feltételezel ilyeneket?
2011. ápr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem nem kell hazugoknak nevezni azokat, akik szerint nem Jézus a Megváltó. Ők még nem találkoztak Vele és nem ismerték meg az Urat. Ha majd megtapasztalják Őt, hinni fognak.

Akik pedig bizonyítékot akarnak arra, hogy Jézus Isten, kérjék Őt, hogy mutassa meg magát nekik. Az Úr nem fordul el azoktól, akik keresik Őt.

2011. ápr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
55%
Megkérdezhetem, hogy te milyen formában tapasztaltad meg?
2011. ápr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
0%

kiderült...ugyanis nem Jézus volt a megváltó, hanem a Krisztusi Elv, amit Jézus próbált elmesélni, ami teljes mértékben érvényre volt jutva az elméjében, hozzáállásában, amit tetteivel bizonyított is(csodák). Krisztus maga a megváltás, nem Jézus, mint személy...:)


aki őszintén keresi Krisztust önmagában, az megleli, és láss csodát...megváltja önmagát az Isten segítségével. :P


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. ápr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
74%

A válasz írója 59%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:28


Tessek a feltamadas bizonyitekakent szolgalo ervek:

[link]


A szemelyeskedest pedig nem turom.Viselkedj ertelmes ember modjara.

2011. ápr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

18:34 es:

Elkezdtem írni a választ Neked (hogyan tapasztalom meg Jézust), de nagyon hosszú lett volna ide leírni. Ha szeretnéd, küldök majd e-mailt. Most dióhéjban csak annyi, hogy látom a mindennapjainkban a gondoskodását az anyagi dolgok terén, munkálkodik a házasságomban, a családi kapcsolatainkban. Útmutatást ad az élethez. Segített már a tanulásban, munkakeresésben, lelki és fizikai gyógyulásban.

2011. ápr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
59%

"E gonosz nemzetség jelt kíván, de nem adatik neki, csak a Jónás prófégta jele."


Jézus isten Fia volt, ezt nem kell bizonyítani. Ha nem hiszed, akkor nem hiszed, szabad akarat van. Ha őszintén olvasod és kutatod az írásokat, keresed Istent,a kkor ő személyesen kijelenti magát neked.

2011. ápr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
24%

ÓÓÓÓ Édes Istenem!!

Maga a kérés oly módon groteszk, hogy az már egyszerűen maga a kérdező lelkivilágát kimutatja "egy üres, ködben lévő emberről van szó"

Isten bocsássa meg nektek, hogy ilyen támát egyáltalán még tárgyaltok!!!

Jajj nekem... sokan fognak a pokolba menni... ha nem térnek!

2011. ápr. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Mi történt a buddhizmussal, amikor kiderült, hogy a holdon nem is élnek reinkarnálódott emberek, ahogy a hitük szerint van? Semmi.
2011. ápr. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

"Isten bocsássa meg nektek, hogy ilyen támát egyáltalán még tárgyaltok!!!

Jajj nekem... sokan fognak a pokolba menni... ha nem térnek!"


Isten már megbocsátott nekik (és mindenki másnak is).Pont erről van itt szó, a bűneinktől való megváltásról.

Isten kegyelmes és azt, hogy kik és hányan mennek pokolba, nem mi emberek döntjük el. Ezt csakis Isten tudja és Ő azt szeretné, hogy minnél többen megtérjenek, ezért jött el Jézus a világba.

"Életemre mondom - így szól az én Uram, az Úr -, hogy nem kívánom a bűnös ember halálát, hanem azt, hogy a bűnös megtérjen útjáról, és éljen. Térjetek meg, térjetek meg gonosz utaitokról!" Ezékiel 33:11

2011. ápr. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!