Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Eladtam a lelkem? Félnem...

Eladtam a lelkem? Félnem kéne? Pokolra kerülök?

Figyelt kérdés

Tudni kell, hogy sosem voltam vallásos, nem hittem, de eljött egy nap, mikor nagyon összezuhantam, és minden összejött. Nem nagyon akart változni a helyzet napról napra ugyanaz, és egyre jobban rosszúl éreztem magam. Így hát nem a megbocsájtó és gondoskodó köztudott alakhoz szólta, imádkoztam, hanem Luciferhez, tőle kértem először segítséget a lelkemért cserébe.

Meglepődötségemre, minden rendben jött, mert erősen hittem benne, segíteni fog.


Ezen okból kifolyólag teszem fel a kérdést.


Sok embert megkérdeztem, akikről tudtam, hogy erősen vallásosak, avagy jártasak, informáltak a témában, még interneten is után-után olvastam, de választ nehezen, avagy nem kielégítő visszajelzést kaptam. A legtöbben annyit válaszoltak, hogy a lelkemet már nem birtoklom, hanem egy szerződés álltal Luciferé lett, vagy valami hasonló.


Megerősítésre, és véleményekre vagyok kíváncsi.

Előre is köszönöm.


2011. ápr. 14. 21:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Van a szerződésből példányod?
2011. ápr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
64%
Te vagy a király haver, menj, és csapj szét az országban!XD
2011. ápr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

:||||

Te lehet, hogy még nem értesültél róla, hogy az Odaát csak egy sorozat?

2011. ápr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Akkor van baj, ha nem olvastad el a szerződésben az apró betűs részt.
2011. ápr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Én meg most azon gondolkoztam, hogy:


Mi van akkor, ha azért adom el a lelkem, hogy halálom után a mennyországba kerüljek?

2011. ápr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem erősen és minél többet kéne imádkoznod istenhez! Mert Ő megment!!! És Ő az egyetlen, aki képes megmenteni!!!!
2011. ápr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
*Istenhez
2011. ápr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Hallod kérdező? a nagy ő megment, szóval csajozz be! XD
2011. ápr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Uhh, jónagy baromságot csináltál kérdező. Valószínűleg nincs ilyen, hogy eladod a lelked az ördögnek, ez csak urban legend. Viszont, az, hogy ezt megtetted, azaz a gonosz felé fordultál, amikor bajban voltál, ezt jelenti hogy máskor is meg fogod tenni, ami kb ugyanazt jelenti, amitől félsz. Mert így egy rabszolga vagy: bármikor, ha valami rossz történik majd veled, te a gonoszhoz fordulsz. Lehet hogy akkor is, ha nincs is olyan nagy bajod. Viszont ha a gonosz felé fordulsz, mivel meg van az ára, belépsz egy lefelé kanyargó spirálba. Aztán a végén már hiába próbálnál elfordulni tőle, nem fogsz tudni.


Kivéve, ha most átértékeled magadban a dolgokat.

2011. ápr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

btw: "Meglepődötségemre, minden rendben jött, mert erősen hittem benne, segíteni fog."


Ez a mondat erősen ellentmondásos :D

2011. ápr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!