Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Istennek miért nincs lánya,...

Istennek miért nincs lánya, netalántán ő is olyan, mint a férfiak többsége, hogy csak fiút szeretne aztán sussz passz?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 21:12
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Én pl. férfi vagyok és lányt szeretnék :)
2011. jún. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

"3. Ne kritizáld más vallását előttem lévő roppant szimpatikus majom."


Kritizálni lehet, ez nem sértő, mert mindenki másban hisz, és így eleve a másik hitét nem tartja igaznak. Viszont kigúnyolni nem szabad, és ezt nem is tettem meg.

Ezzel ellenben te kioktattál, közben meg lemajmoztál, ami sértés, bunkóság, és személyeskedés.

2011. jún. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
64%

A kérdező jó helyen kapiskál!


Én jelen voltam a gyerekem születésénél végig a 26 órás vajúdáson és magánál az érkezésnél is. Csodálattal adóztam a gyermekem Anyjának, aki akkor és ott több volt mint xy akit én ismerek. Akkor értettem meg, hogy a nő mennyivel több mint a férfi. Mennyivel valódibb. Minden test, még a fiúk teste is egy nő testében alakul ki, és abban tartózkodik hónapokon át, majd évekig ahhoz kötődik, a testen belül és kívül is az anya táplálja. A női test változásai együtt mozognak a hold ciklusaival is ahogyan a vizek is. A betegségekkel szemben is ellenállóbbak (hiszen biológiailag a férfiak kevésbé fontosak) és ahogyan Jung megállapította valójában ők az erősebbik nem. Mindez a régebbi kultúrák számára egyértelmű és meghatározó tapasztalat volt. A legelső vallásos megnyilvánulások emlékei éppen ezért nem a Nagy Atyáról, hanem a Nagy Anyáról szólnak. Ezért számomra minden olyan vallás amely a női principiumot nem kezeli egyenértékűnek (legalább a szellemiség szintjén) a férfi princípiummal teljességgel hiteltelen és érzelmi szempontból taszító.

2011. jún. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

11:17!

"2. Isten nem szaporodik, nincsenek utódai. Ez keresztény kitaláció. Jézus egy próféta volt, nem több."


Na, a keresztény kitaláció nem túl építő jellegű kritika és nem személyeskedtem, ilyen nézőponttal még egy ateista szemében is majom vagy. ^^

2011. jún. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

12:51

A nők mensije nem igázódik a Holdhoz. Pisztolyt tartott az asszony a fejedhez hogy ezt leírtad amúgy? :D

2011. jún. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

"Na, a keresztény kitaláció nem túl építő jellegű kritika"


És hogyan fogalmaznád meg, azt a véleményt, hogy az, hogy Istennek fia születik, egy emberek által alkotott, nem valós fogalom, egy szóval, te idióta?


"és nem személyeskedtem"

Nem látod mert öntelt idióta vagy.

2011. jún. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

előző:a marxista-leninsták hogy fogalmazzák hogy a Teremtő teremtményei vagyunk. Ja, vagy nem hiszik, hogy van Teremtő - így már azt se tudják hinni, hogy megtestesült - inkarnálódott, végtelen irgamasságából eredően?


1Jn 3,2 Szeretteim, most Isten gyermekei vagyunk, és még nem lett nyilvánvalóvá, hogy mivé leszünk. De tudjuk, hogy ha nyilvánvalóvá lesz, hasonlókká leszünk Ő hozzá; mert meg fogjuk őt látni, amint van

2011. jún. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Mind Isten gyermekei vagyunk, szóval elvileg több lánya van:D
2012. máj. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Mindannyian Isten gyermekei vagyunk, ergo minden nő Isten lánya.
2012. máj. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!