Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Istennek miért nincs lánya,...

Istennek miért nincs lánya, netalántán ő is olyan, mint a férfiak többsége, hogy csak fiút szeretne aztán sussz passz?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 21:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%

Honnan veszed, hogy a férfiak többsége mit szeretne? Jó részükre ez nem igaz!


Isten miért lenne olyan, mint a férfiak többsége?

2011. ápr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
ezt honnan szedted, hogy a férfiak csak fiút szeretnének? jó nagy baromság
2011. ápr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Kis trónörökös.....rémlik??? ne mondja nekem egy férfi sem, hogy nem igaz, persze örül a lánynak is, de csak ha van már egy fiú. De itt nem ez a lényeg, hanem ha már valaki beveszi azt, hogy egy istennek szüksége van gyerekre, miért csak fia van neki, miért nem lánya is???
2011. ápr. 7. 21:28
 4/29 anonim ***** válasza:
90%

Isten gyermekei vagyunk :))) fiai, lányai:))

Mennyei Atyám- nondom lányként...


1Jn 3,2 Szeretteim, most Isten gyermekei vagyunk, és még nem lett nyilvánvalóvá, hogy mivé leszünk. De tudjuk, hogy ha nyilvánvalóvá lesz, hasonlókká leszünk Ő hozzá; mert meg fogjuk őt látni, a mint van

2011. ápr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
mondom
2011. ápr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
A kis trónörökös szerintem csak akkor volt fontos, amikor kellett a vérvonal a királyoknál, meg régen csak a férfiak örökölhettek.
2011. ápr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
56%
Falun a mai napig megszólják azt aki megáll egy-két lány után, mert hát csak kellene egy, aki a nevet is tovább viszi.
2011. ápr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
94%

Én férfi létemre úgy vártam a kis jövevényt, hogy remélem kis "punás" lesz.

Az lett, már három éves és életem értelme.

2011. ápr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem nem Isten ferfi centrikus, hanem a vilag es az emberek...foleg abban a korban voltak azok, amikor a Biblia irodott. Igy nem csoda, hogy igy jelenitik meg Istent es Jezust. Hisz a no akkor semmi volt egy ferfihez kepest - egyszeruen az akkori vilagkeppel irtak le a Bibliat, hisz ezen akkoriban nem tudtak tullepni. Bar a nok ma is hasonlo helyzetben vannak, csak mas emancipaltabb a csomagolas...


Nem hiszem, hogy minden ferfi fiut akar, de sok no es ferfi csak fiut akar. Meg nagymamam idejeben is ugy mondtak, hogy a ferfi az "ember", a fiu a "gyerek", lanyra, nokre ezeket nem hasznaltak. Ebbol is latszik, hogy mennyire mas vilag volt regen. Nem kell elitelni, ez nem Isten miatt van igy, hanem az akkori vilagnezet miatt, amit a Biblia iroi a sugalmazasuk hatasara sem tudtak lekuzdeni.

2011. ápr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 pelgrim ***** válasza:
Istennek nagyon sok lánya van, körülbelül éppen annyi mint amennyi fia, minden nő Isten lánya.
2011. ápr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!