Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Istennek miért nincs lánya,...

Istennek miért nincs lánya, netalántán ő is olyan, mint a férfiak többsége, hogy csak fiút szeretne aztán sussz passz?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 21:12
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

"ne mondja nekem egy férfi sem, hogy nem igaz"


Márpedig én mondom: NEM IGAZ!

2011. ápr. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

En is jobban orulnek 100* egy fiunak es en is azt vettem eszre, h mi ferfiak inkabb fiut akarunk.

Azzal jobban el lehet lenni, idosebb ismerosok ebben erositettek meg, de en is igy gondolom.

2011. ápr. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Ha "csak fiút szeretne aztán sussz passz"akkor nem teremtett volna egyetlen nőt sem.

Mindenki Isten gyermeke,vallástól,nemtől,kortól akármitől függetlenül.

2011. ápr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

1Jn3,1

Nézzétek, mekkora szeretettel van irántunk az Atya: Isten gyermekeinek hívnak minket, és azok is vagyunk.

2011. ápr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező.


Ajánlom figyelmedbe ezt a kérdést, a kedvedért utánakérdeztem. :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__1..


Itt megláthatod, hogy a Fiú kifejezés valójában utódot, sarjat, leszármazottat is jelent...vagyis gyermeket..de nem csak és kizárólag fiút. :)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. ápr. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem, ha Jézus lánynak született volna abban a korban senki nem hallgatott volna rá, illetve akkor azt a kérdést tettétek volna fel, hogy miért lánynak született, talán Isten feminista?
2011. ápr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
71%

Férfi vagyok, de gyereket sem akarok, 35 éves vagyok. Nem értem miért akarnának trónörököst? Én nem érzem. Ha rajtam múlik kihal az emberiség :)

Amúgy ha netalán mégis elkap a "gyerekvállalás ösztön", akkor lányt szeretnék, mert a nők szelídebbek és jobbak.

2011. máj. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%
Na még egy feminista....
2011. jún. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 Vree ***** válasza:
A kérdésfeltevés zseniális :D El is menteném. De ha komolyan gondoltad nem viccnek, akkor rossz helyre alkalmazott feminizmus...
2011. jún. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%

1. Az ember természetes vágya, hogy fiút szeretne. Kínában, ahol csak egy gyermeke lehet az embernek, ha kiderül, hogy lány fog születni, azonnal elvetetik. Ezért van az országban óriási probléma, mert sokkal több a fiú, mint a lány.


2. Isten nem szaporodik, nincsenek utódai. Ez keresztény kitaláció. Jézus egy próféta volt, nem több.

2011. jún. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!